پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۲۹۵۹۹
تاریخ انتشار : ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۰
در شرایطی که مسئله ورود بیماری کرونای انگلیسی به کشور بیش از هر زمان دیگری مردم کلان شهرها را نسبت به شیوع مجدد این بیماری همه گیر نگران کرده، مترو تهران در زمان پیک استفاده شهروندان یعنی صبح ها و عصرها به مرز انفجار می رسد.

شعار سال: اکنون اگرچه مسئولان بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید دارند اما به نظر می‌رسد با ادامه این روند و عدم قرارگیری کلان شهرها در قرنطینه مجدد، به زودی موج بزرگ دیگری از مرگ و میرهای کرونایی را شاهد خواهیم بود.

جهنمی به نام مترو تهران

گزارش ها حکایت از آن دارد که وضعیت بازارهای عیدانه نیز خطرناک بوده و مردم بسیار کمتر از گذشته، مسئله فاصله گزاری اجتماعی را جدی می‌گیرند.

جهنمی به نام مترو تهران

نادیده گرفتن همه گیری بزرگ یک قرن اخیر در کشور ما در حالی رخ می‌دهد که کمتر از یک درصد از هموطنان واکسینه شده و هیچگونه امنیتی دربرابر شیوع مجدد بیماری وجود ندارد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت گسترش نیوز، تاریخ انتشار: 5 اسفند 99، کد خبر: 155912، www.gostaresh.news.ir.

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: