پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۳۶۴۵۶
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
گروه رسانه‌ای وابسته به اصولگرایان موسوم به انقلابی خطاب به ضرغامی نوشت: جناب ‎ضرغامی، راه‌حل مشکلات کشور نه در شعار‌های لیبرال‌های غربگراست نه در شعار‌های کمونیست‌ها! یعنی اسلام شعاری برای مشکلات کشور و مردم ندارد؟ حالا که چند دهه از فروپاشی کمونیست گذشته، چرا شعار‌های این‌ها را زنده می‌کنید؟
شعار سال: به دنبال اظهارات روزگذشته عزت الله ضرغامی درباره شعار انتخاباتی اش برای انتخابات ۱۴۰۰ که گفته بود "نان کار آزادی" است کانال تلگرامی قرارگاه سایبری عمار با انتقاد از رئیس اسبق صداوسیما نوشت:

"جناب ‎ضرغامی؛ از اینکه دولت روحانی، نان و کار و مسکن و معیشت مردم را نابود کرده شکی نیست و از اینکه اگر کسی دراین حوزه‌ها حرف زد مارکسیستی نیست، ولی جداً چرا اینقدر شباهت؟

شما که قطعاً سیاستمدار جریان شناسی هستید چرا شعار شما، ریتم و واژه‌هایش منطبق بر شعار مارکسیست‌هاست؟ چرا اینقدر شباهت؟! آیا نمیدانید تفکر مارکسیستی کمونیستی به موزه تاریخ سپرده شد؟ آیا با این کار روح مارکسیست‌ها را شاد نکرده‌ای؟ آیا نمی‌شد همین مطالبات را در قالب دیگری مطرح کنی؟

جناب ‎ضرغامی، راه‌حل مشکلات کشور نه در شعار‌های لیبرال‌های غربگراست نه در شعار‌های کمونیست‌ها! یعنی اسلام شعاری برای مشکلات کشور و مردم ندارد؟ حالا که چند دهه از فروپاشی کمونیست گذشته، چرا شعار‌های این‌ها را زنده می‌کنید؟

از ‎آزادی گفتید، منظورتان کدام آزادی است؟ آیا در کشور هیچ آزادی وجود ندارد؟ منظورتان از آزادی، آزادی از تخلفات و مفاسد واحزاب وجریانات است یا آزادی ولنگاری خاتمی؟ راستی در دوره ریاست بر صداوسیما چقدر به آزادی اعتقاد داشتید؟ چرا در دوره ‎برجام اجازه انتقاد به برجام را ندادید؟

از کار گفتید؛ در دوره ریاست‌تان چقدر صداوسیما صدای کارگران مظلوم کشور بوده؟ سهم ۱۳ میلیون کارگر ایرانی از ده‌ها شبکه رسمی صداوسیمای شما چه بوده که حالا کار را بعنوان شعار خود قرار داده‌اید؟

جناب ضرغامی؛ بر مبنای اتقوا من مواضع التهم، شعاری انتخاب کنید که شعار کفار نباشد و هم شعاری که به شما و سابقه‌تان بیاید! "

عزت الله ضرغامی ضرغامی در گفت وگویی که در بالا به آن اشاره شد به دلایل خود برای کاندیداتوری صدا و سیما اشاره کرد و اظهار داشت به دلیل توانمندی‌هایی که در خود دیده است، تصمیم به حضور در رقابت‌های انتخاباتی گرفته است.

شعار سال؛ با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از دیده بان ایران، تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۰۴۹۸۸، www.didbaniran.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین