پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۳۶۸۷۴
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷
شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون درباره فیلم انتشاریافته در فضای مجازی با موضوع «رهاسازی پسماند‌های نفتی در کانال آب روستایی»، ضمن ارائه توضیحاتی به‌منظور تنویر افکار عمومی تاکید کرد که رهاسازی پسماند‌های نفتی توسط این شرکت صحت ندارد.
شعار سال: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون درباره فیلم انتشاریافته در فضای مجازی با موضوع «رهاسازی پسماند‌های نفتی در کانال آب روستایی»، ضمن ارائه توضیحاتی به‌منظور تنویر افکار عمومی تاکید کرد که رهاسازی پسماند‌های نفتی توسط این شرکت صحت ندارد.
 
متن این توضیحات به شرح زیر است:

«شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون برای مدیریت پسماند‌های نفتی یک رویه استاندارد را مطابق با الزام‌های ایمنی و محیط‌زیستی دنبال و برای جابه‌جایی این پسماند‌ها از خدمات خودرو‌های سپتیک استیجاری استفاده می‌کند. راننده یکی از این خودرو‌های سپتیک پس از جمع‌آوری پسماند‌ها در مجتمع صنعتی شماره ۱ مارون و تخلیه آن در حوضچه‌های ویژه دفع در همان مجتمع، خودسرانه بخشی از پسماند را در سپتیک نگه داشته و متاسفانه آن را در مجاورت کانال آب کشاورزی روستا‌های اطراف همان مجتمع صنعتی رهاسازی می‌کند.

در ادامه افراد سودجو نیز فرصت را مغتنم شمرده، از محل تصویربرداری کرده و این تصاویر را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند. کارگروه تخصصی شرکت به سرعت وارد عمل شد و همه پسماند‌ها را جمع‌آوری کرد. باوجود پاکسازی کامل کانال، افرادی برای تحریک اذهان عمومی همچنان در حال انتشار این تصاویر هستند. شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون در حال پیگیری قضایی موضوع بوده و عاملان این رویداد را مورد پیگرد قانونی قرار داده است.

خوشبختانه با توجه به تصویربرداری‌های هوایی از حوزه عملیاتی شرکت، مورد مشابهی مشاهده نشده است و به زودی دلیل و انگیزه عاملان این مورد روشن خواهد شد. شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون همواره صیانت از زیست بوم پیرامونی را از اولویت‌های خود در کنار رسالت تولید قرار داده است و هموطنان فهیم بخصوص مجاوران محترم تاسیسات عملیاتی شرکت از رویکرد شرکت نسبت به مردم و محیط زیست اطلاع کامل دارد و همواره با اعتماد خود، کارکنان شرکت را در راهبری فرآیند تولید حمایت کرده‌اند.»

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شانا، تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۴۰۰، کدخبر: ۳۱۵۱۲۴، www.shana.ir
اخبار مرتبط
برچسب ها: نفت ، گاز ، مارون ، پسماند
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین