پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۰۰۲۵
تاریخ انتشار : ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
طی حکمی از سوی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران احمد الستی به سمت مشاور عالی معاونت فرهنگی و آموزش و رئیس شورای عالی آموزش انجمن منصوب شد.
شعار سال: طی حکمی از سوی سیدصادق موسوی مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره انجمن سینمای جوانان ایران، احمد الستی به سمت مشاور عالی معاونت فرهنگی و آموزش و رئیس شورای عالی آموزش انجمن منصوب شد.

مشاوره در زمینه طرح و برنامه‌های آموزشی، همکاری در برگزاری همایش مطالعات فیلم کوتاه، مشاوره و برنامه‌ریزی در اجرای دوره‌های آموزش مجازی سینما و کارگاه‌های تخصصی، دانش‌افزایی مربیان، ارتباط با مدارس سینمایی بین‌المللی و همکاری در تهیه روش‌ها و سرفصل‌های نوین فیلم‌سازی، تألیف، ترجمه، نشر کتب و مقالات و سایر برنامه‌های معاونت فرهنگی و آموزش انجمن، عمده فعالیت‌های ایشان در این سمت است.

احمد الستی دارای مدرک دکتری زیباشناسی سینما از دانشگاه تگزاس در دالاس آمریکا، استاد پیشکسوت بسیاری از دانشگاه‌های سینمایی کشور و دارای سابقه زیاد در زمینه فیلم کوتاه بوده، تاکنون و در طی چند دهه در سمت‌هایی، چون عضو و رئیس هیأت داوران، عضو و رئیس هیأت انتخاب، استاد دوره‌های دانش‌افزایی مربیان، دبیر علمی همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران، برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌های علمی در جشنواره‌ها و دفاتر و… همراه و هم قدم انجمن سینمای جوانان ایران بوده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۰۶۹۶۰۱، www.ilna.news
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین