پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۲۸۸۳
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷
در مطلب زیر نامه‌ای را می‌خوانید که از سوی اصولگرا‌ها به دکتر حدادعادل نوشته شده است.

شعار سال:محمد مهاجری
سلام علیکم

به قرار اطلاع، صبح شنبه بعد از ثبت‌نام آقای علی لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری و بیان برخی دیدگاهها که برای جنابعالی و مؤتلفین و متحدین و شرکای سیاسی نامطلوب بوده، فرمان صادر کرده‌اید که بعضی کاندیداهای مااصولگراها به سمت وزارت کشور یورش ببرند و در حالی که قرار نبوده برای انتخابات ثبت‌نام کنند، ضمن نام‌نویسی به اظهارات نامبرده بالا حمله کنند. پیرو این فرمان یکی از سربازان کمر به خدمت جنابعالی که در سال‌های گذشته به چاروادار سیاسی شهرت یافته، ضمن مراجعه برای ثبت‌نام گفته تا دیروز قرار نبود ثبت‌نام کنم، اما امروز آمدم! و بعدش هم یک مشت دری‌وری و ناسزاهای چارواداری گفته و رفته.

باز هم به قرار اطلاع، یکی از افرادی که به او فرموده‌اید برود ثبت‌نام کند، فرموده است می‌روم اما بعدا نگویید کنار بروم چون (یکبار در 4 سال قبل این کار را کرده) این دفعه تا آخر می‌مانم. جواب او ظاهرا به مذاق شما خوش نیامده و به او اصرار نکرده‌اید.

باز هم به قرار اطلاع، برخی همکاران و اقربای جنابعالی گفته‌اند اگر این خبر جایی درز کرد، به اشد وجه آن را تکذیب و عین بی‌تقوایی بخوانند.

مراتب جهت اطلاع ایفاد گردید تا اگر خواستید اقدامی بفرمایید بدانید که خبر درز کرده است.

مرحمت شما زیاد

 

پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال ،برگرفته از پایگاه خبری مدارا

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین