پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۲۸۸۷
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
سرپرست اداره منابع طبیعی رشت اظهار کرد: کارکنان منابع طبیعی که در حال رفع تصرف زمین‌های ملی و ساحلی بودند، توسط عده‌ای مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.
شعارسال:سرپرست اداره منابع طبیعی رشت گفت: ۷ گروه شامل ۲۰ نفر از ماموران یگان حفاظت و کادری این اداره کل برای رفع تصرف ۳ هکتار از زمین‌های ملی واقع در ساحل روستای حاجی بکنده بخش خشکبیجار اعزام شده و در حال انجام وظیفه بودند که از سوی ۱۵ نفر از متصرفان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.
مهدی پورمیرزایی با اشاره به هتاکی، تهدید و حمله ورشدن افراد به ماموران، افزود: متصرفان با لودر قصد داشتند به کارکنان و خودرو‌های این اداره کل حمله کنند.
وی با بیان اینکه ۸ مامور مصدوم شدند و یکی از مصدومان هم در بیمارستان پورسینای رشت بستری شد، اضافه کرد: در حال حاضر وضعیت عمومی این افراد مساعد است.

شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه تحلیلی خبری گیل خبر، تاریخ انتشار ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰، کدخبر: ۴۶۹۳۵۶، www. gilkhabar.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین