پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - 2023 June 05
کد خبر: ۳۴۳۲۴۱
تاریخ انتشار : ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰
معاون وزیر آموزش و پرورش از مصوبه قطعی و لازم الاجرای یکصد و یکمین جلسه شورای سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و نظارت مرکزی خبر داد و گفت: این مصوبه با موضوع چگونگی پیش ثبت نام در مدارس غیردولتی" طی بخشنامه‌ شماره ۱۵۹ جهت اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.
شعار سال: شهریار فولادوند معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی در جمع خبرنگاران از مصوبه قطعی و لازم الاجرای یکصد و یکمین جلسه شورای سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و نظارت مرکزی خبر داد و گفت: این مصوبه با موضوع "چگونگی پیش ثبت نام در مدارس غیردولتی" طی بخشنامه‌ی شماره ۱۵۹ جهت اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.

فولادوند به شرایط ذکر شده در این مصوبه پرداخت و بیان کرد: پیش ثبت نام می‌بایست با انعقاد قرارداد بین مدیریت مدرسه و اولیا دانش آموزان صورت پذیرد.

وی در مورد مبنای توافقات مالی در پیش ثبت نام گفت: تا ابلاغ شهریه سال آتی، توافقات مالی در روابط طرفین، می‌بایست بر اساس شهریه مصوب سال تحصیلی جاری مدارس باشد.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی تصریح کرد: در صورت انصراف اولیا دانش آموزان از پیش ثبت نام تا قبل از ابلاغ شیوه نامه ثبت نام به تفکیک دوره تحصیلی، تمام وجوه و اسناد دریافتی به اولیا مسترد خواهد شد و پس از آن مشمول مصوبه جلسه ۳۳۷ شورای نظارت مرکزی مورخه ۲۶/۱۱/۱۳۷۹ خواهد بود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات، برگرفته از وزارت آموزش و پرورش، تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۵۵۸۵۹۵، www.medu.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین