پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۳۵۳۵
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۲
علی لاریجانی، کاندیدای ریاست جمهوری در کلاب هاوس درباره واکسن کرونا گفت: حدود مرداد ماه سال گذشته بود که شرایط کرونا شدید شده بود، با این‌که مسئولیتی نداشتم، اما به دلیل نگرانی با طرف چینی وارد مذاکره شدیم تا واکسن سینوفارم را برای ما بفرستند و حدود ۱۸ میلیون واکسن را با قیمت ارزان می‌خواستند ارسال کنند. این موضوع را به وزارت بهداشت اعلام کردم، اما آقایان شک داشتند که این واکسن جواب داده یا خیر و در این زمینه تعلل شد.

شعار سال:علی لاریجانی، کاندیدای ریاست جمهوری در کلاب هاوس درباره واکسن کرونا گفت: حدود مرداد ماه سال گذشته بود که شرایط کرونا شدید شده بود، با این‌که مسئولیتی نداشتم، اما به دلیل نگرانی با طرف چینی وارد مذاکره شدیم تا واکسن سینوفارم را برای ما بفرستند و حدود ۱۸ میلیون واکسن را با قیمت ارزان می‌خواستند ارسال کنند. این موضوع را به وزارت بهداشت اعلام کردم، اما آقایان شک داشتند که این واکسن جواب داده یا خیر و در این زمینه تعلل شد. این کار را حتما باید سامان داد و اصلا بحث پول نباید در این زمینه مطرح باشد.


پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال، برگرفته از ایران پزشک

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین