پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۴۹۴۲
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۴
پیامد‌های ناشی از آزار‌های مجازی یک زنگ خطر جدی برای والدینی است که فرزندانشان بدون هیچ محدودیتی در فضای مجازی حضور مستمر دارند.

شعار سال: کودکان و نوجوانان هرلحظه در معرض آزارهای مجازی قرار دارند. فرزند شما هم می‌تواند تصویری نامناسب از خودش در یک شبکه اجتماعی قرار دهد یا هزاران فیلم، تصویر و محتوای نامناسب را تماشا کند.
 
برای حفظ فرزندتان در برابر خشونت‌های سایبری باید ارتباط صمیمی با او برقرار کنید. با فرزندتان درباره معایب و مزایای فضای مجازی گفت‌وگو کنید و او را با جنبه‌های خطرناک دسترسی آزاد به هر محتوایی آشنا کنید.


فراموش نکنید فرزند شما هم می‌تواند خودش سوژه آزارهای سایبری باشد و هم می‌تواند دیگران را به دلایل مختلف سوژه این کار قرار دهد. بنابراین باید به محتواهای در دسترس و افرادی که در فضای مجازی با فرزندتان ارتباط دارند، نظارت کافی داشته باشید.
 
پیامدهای ناشی از آزارهای مجازی یک زنگ خطر جدی برای والدینی است که فرزندانشان بدون هیچ محدودیتی در فضای مجازی حضور مستمر دارند.
 
در ادامه ویدئویی را در این خصوص مشاهده می‌کنید:
 

تعداد بازدید : 0


 
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  فارس، تاریخ انتشار:  9خرداد1400، کدخبر: 14000309000374، www.farsnews.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین