پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۶۳۶۳
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: اولا این آقایان هیچکدام در حد رئیس جمهور آینده ظاهر نشدند دوما اینکه هرگز این هفت نفر به حال توجه نکردند که در حال حاضر شرایط ممکلت، چیست.
شعار سال : «حجت الاسلام سید رضا اکرمی»، عضو جامعه روحانیت مبارز، در خصوص مناظره کاندیدا‌های ریاست جمهوری اظهار کرد: من به عنوان یک طلبه این دو مناظره را شنیدم و در دفترم یادداشت کردم، فکر هم در مورد آن‌ها می‌کنم. اولا این آقایان هیچکدام در حد رئیس جمهور آینده ظاهر نشدند دوما اینکه هرگز این هفت نفر به حال توجه نکردند که در حال حاضر شرایط ممکلت، چیست؟

او افزود: ما امروز مسائلی، چون کرونا، خرید واکسن، خشکسالی و تحریم آمریکا و اروپا، مسئله ممنوعیت فروش نفت و امثال این‌ها را داریم، اما آقایان به این مسئله توجه نکردند که در شرایط امروز یعنی سال ۱۴۰۰، چگونه باید مملکت را تحویل گرفت و اداره کرد.

این فعال سیاسی ادامه داد: از مردم چیزی نگفتند که‌ای مردم برای خشکسالی و گرانی به ما کمک کنید. برای تولید و برای برخورد با دشمن کمک کنید. بر مقاومت بیفزایید و صرفه جویی را پیشنهاد کنند، اصلا از مردم کمک نگرفتند. فقط به مردم گفتند که اگر بنده بیایم چنین و چنان می‌کنم. اینکه کنار گود بنشینند و بگویند که لنگش کن دیگر فایده ندارد. باید درون گود آمد و مردم را به بازی گرفت و کار شایسته و بایسته، انجام داد.

او اضافه کرد: نکته بعدی اینکه بالاخره ما اشکال نسبت به دیگران و گذشته داریم، اما بیایید یک سر سوزن انصاف به خرج بدهید، آیا عمدا کار نکردند یا نگذاشتند که کار کنند. کرونا یکسال و نیم است که بیش از یک میلیون نفر را در گردشگری بیکار کرده، حالا رئیس جمهور یا دولت چه می‌خواهد انجام دهد؟ کرونا دنیا را به زانو در آورده است. همین که ما الان زنده هستیم و مملکت را اداره می‌کنیم و افتتاح انجام می‌شود، باید شاکر خداوند باشیم و از مردم یاری بخواهیم. آنچه رخ داد بی انصافی، ضد اخلاقی و بی وجدانی بود.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات، برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۱۹۰۵۴۰، www.borna.news
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین