پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۵۳۵۳
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹
تمامی مشترکان همراه اول با فعالسازی آوا‌های انتظار ویژه محرم، در کار خیر سهیم می‌شوند.
شعارسال: همزمان با فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری و عزاداری برای سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)، آوا‌های انتظار ویژه این ماه نیز ارائه شد.

آوا‌هایی نظیر «سلام بر محرم با صدای مهدی میرداماد و کد ۱۸۴۷۲»، «مقتل امام حسین با صدای نادر جوادی اردبیلی و کد ۴۶۷۶۰»، «ارباب عاشقی با صدای محسن ابراهیم زاده و کد ۱۴۲۴۹»، «سلام آقا با صدای حسین خلجی و کد ۲۶۴۹۰»، «اباعبدالله با صدای میثم خدادوست و کد ۱۵۷۰۹» و «ای ارباب دلم با صدای محمدحسین حدادیان و کد ۱۰۶۵۴» که کاربران برای فعالسازی تنها کافیست کد موردنظر را به ۸۹۸۹ ارسال کنند.

کاربران در صورتیکه سرویس آوای انتظار خط خود را فعال کنند، کسانیکه با ایشان تماس می‌گیرند به هنگام انتظار به جای بوق معمولی، آهنگ انتخابی کاربر را می‌شنوند؛ این سرویس نیازی به تنظیمات گوشی ندارد و با هر نوع گوشی می‌توان از این سرویس استفاده کرد.

هزینه ماهیانه این آوا‌های ویژه که به مناسبت ماه محرم ارائه شده ۳۰۰ تومان بوده که با تفاهم صورت گرفته به سازمان بهزیستی اهداء خواهد شد.


درآمد آوا‌های انتظار محرمی به بهزیستی می‌رسد
 
شعارسال، بااندکی تلخیص واضافات برگرفته ازپایگاه خبری ایکتنا، تاریخ انتشار:۲۵ مرداد ۱۴۰۰، کدخبر:۱۲۷۶۰۶، www.ictna.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین