پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۵۷۵۶
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۱
منابع خبری روز پنجشنبه گزارش دادند، طالبان به امامان جماعت مساجد این کشور دستورالعمل‌هایی درباره موضوع چگونگی خطبه‌های نماز جمعه داده است.
شعارسال: کمیته ارشاد و امر به معروف و نهی از منکر طالبان در نامه‌ای خطاب به امامان جماعت مساجد موضوعاتی که در خطبه نماز جمعه باید عنوان کنند را تشریح کرده است.

بر اساس این گزارش، بیان مزایای نظام اسلامی، دعوت مردم به وحدت و اتحاد، ترغیب آن‌ها به همکاری برای کمک به کشور و پاسخ به تبلیغات منفی دشمن و اقدامات تحریک آمیز آن‌ها باهدف اقناع مردم و اطمینان بخشیدن به آن‌ها از موضوعاتی است که امامان مساجد در خطبه نماز جمعه فردا باید درباره آن صحبت کنند.
 
 
دستور طالبان برای چگونگی خطبه نمازجمعه
 

با خروج اشرف غنی رییس جمهوری افغانستان، طالبان به طور رسمی کنترل کشور را در دست گرفت و مذاکرات برای تشکیل دولت انتقالی در جریان است.

پس از سقوط سریع افغانستان، وضعیت نگرانی و اضطراب بر جامعه جهانی حاکم شده است، شورای امنیت سازمان ملل در نشست اضطراری روز دوشنبه از طالبان خواست تا با احترام به حقوق همه جامعه افغانستان، دولت وحدت ملی تشکیل دهد.


شعارسال، بااندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۰، کدخبر: ۸۴۴۴۲۶۴۱، irna.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین