پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۸۷۹۸
تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۳
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه اصفهان در مجلس از تمدید مهلت بررسی این پرونده تحقیق و تفحص خبر داد.
شعار سال: حجت الاسلام حسین میرزایی رئیس هیئت تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تداوم بررسی‌ها و تفحص‌ها در مورد پرونده فولاد مبارکه اصفهان گفت: شش ماهه نخست تحقیق و تفحص از صنعت فولاد مبارکه اصفهان به پایان رسیده است، اما به دلیل گستردگی موضوع و تعطیلی‌های شرکت‌های مرتبط با پرونده به دلیل شیوع ویروس کرونا پیش از پایان مهلت تحقیق و تفحص، از هیئت رئیسه درخواست تمدید فرصت بررسی را کردیم. هیئت رئیسه مجلس نیز با استفاده از ظرفیت قانونی، دو ماه دیگر مهلت رسیدگی هیئت تحقیق و تفحص را تمدید کرده است.

وی یادآور شد که نتایج بسیار خوبی از تحقیق و تفحص به دست آمده و زمان ارائه گزارش آن در صحن علنی، اعلام خواهد شد.

چهارشنبه ۲۴ دی ماه ۹۹ طرح تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه اصفهان به تصویب نمایندگان در نشست علنی مجلس رسید. درخواست کنندگان به جریان افتادن این پرونده، «دلایل به کارگیری مدیران بازنشسته و فاقد صلاحیت فردی و تخصصی در سطوح مختلف مدیریتی این شرکت علیرغم نص صریح قانون، علت دست‌اندازی به منافع عظیم این شرکت که جزء بیت‌المال است برای ماندگاری در مدیریت» را به عنوان تقاضای اصلی خود عنوان کرده بودند.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار:۲۰شهریور ۱۴۰۰، کد خبر: ۷۸۸۸۵۰۳ yjc.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین