پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۱۶۶۰
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۶
استاندار تهران از واکسیناسیون ۱۸۶ هزار دانش آموز ۱۲ تا ۱۸ سال خبر داد.
شعار سال: انوشیروان محسنی بندپی در جلسه مدیریت و مقابله با کرونا استان تهران با اشاره به واکسیناسیون دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال اظهار داشت: ۱۰۰ مدرسه در کلانشهر تهران و ۹۹ در مدرسه در شهرستان‌های استان به واکسیناسیون اختصاص پیدا کرده؛ البته تا کنون ۱۸۶ هزار نفر از افراد ۱۲ تا ۱۸ سال واکسن دریافت کردند.

او ادامه داد: نسبت به هفته قبل کاهش ۴ درصدی فوتی‌ها و ۲.۶ درصدی بیماران سرپایی را شاهد هستیم، ضمن اینکه ۶۹ درصد جمعیت استان تهران واکسن دریافت کردند.

استاندار تهران تاکید کرد: با توجه به اینکه در زمان شیوع و پیک کرونا تمام تخت‌های بیمارستانی به بستری بیماران کرونایی اختصاص پیدا کرده بود و عمل بیماران غیراورژانسی به تأخیر افتاده بود که از سرگیری فعالیت کامل بیمارستان‌ها برای اعمال جراحی انجام می‌شود.

او با اشاره به تکلیف ستاد کرونا مبنی بر واکسیناسیون افراد ۱۲ تا ۱۸ سال اظهار داشت: ظرفیت مدارس و امکانات ادارات کل آموزش و پرورش تهران و شهرستان‌های تهران برای پیشبرد روند واکسیناسیون استفاده می‌شود.

محسنی بندپی ادامه داد: نگهداری کودکان در منازل علاوه بر آثار روحی، روانی و جسمانی بر وضعیت آموزش نیز تاثیر دارد؛ از سوی دیگر با توجه به نگرانی نسبت به سلامت آن‌ها واکسیناسیون‌ها اولویت دارد که در ستاد ملی کرونا این موضوع ابلاغ شده است.

او سپس با اشاره به واکسیناسیون افراد ۱۲ تا ۱۸ سال از پنجشنبه این هفته بیان کرد: یک میلیون و ۸۶ هزار و ۲۰ نفر جمعیت ۱۲ تا ۱۸ سال در استان تهران داریم که مشمول دریافت واکسن می‌باشند. انتظارمان این است که آموزش و پرورش از همه ظرفیت‌ها برای تزریق واکسن استفاده کند.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شفقنا، تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۲۳۶۷۷۵، www.‌shafaqna.com
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین