پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۲۰۷۱
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۹
بهزاد وحیدنیا گفت: با توجه به کرونا و محدودیت‌های آن، مشکلات خانوادگی نیز همچون سایر مشکلات جزو موارد مطروحه در تماس‌های خط ۱۴۸۰ است.

شعار سال: بهزاد وحیدنیا، مدیرکل دفتر مشاوره و روانشناختی سازمان بهزیستی کشور،  درباره بیشترین تماس‌ها با خط تلفنی 1480 برای دریافت خدمات مشاوره و روانشناسی، اظهار کرد: بیشترین تماس‌ها با خط تلفنی 1480 مربوط به مشکلات روانی- اجتماعی است که در بین آنها مشکلات خانواده شامل مشکلات با افراد خانواده و مشکلات مرتبط با کودک و نوجوان و مشکلات مرتبط با مشکلات خلقی زیاد است.

او با اشاره به اینکه تماس زنان با خط تلفنی 1480 بیشتر است، ادامه داد: اما تماس گیرنده مرد هم زیاد داریم که تفاوت قابل توجهی بین مشکلات آنها وجود ندارد.
 
وحیدنیا با بیان اینکه در حال حاضر تماس‌های مردم تحت‌الشعاع کرونا قرار گرفته که این در تماس‌های مردم نیز مشهود است، گفت: بسیاری از مشکلاتی که مردم در پشت تلفن به مشاوران 1480 عنوان می‌کنند ناشی از پیامدهای کروناست.
 
مدیرکل دفتر مشاوره و روانشناختی سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: پس از کرونا با توجه به محدودیت تردد و لزوم ماندن در خانه، مردم بیشتر از قبل به استفاده از مشاوره تلفنی تمایل داشتند اطلاع رسانی به مردم جهت خدمات رایگان این خط نیز به میزان قابل توجهی تماس‌ها را افزایش داد.

او با اشاره به اینکه با توجه به کرونا و محدودیت‌های آن، مشکلات خانوادگی نیز همچون سایر مشکلات جزو موارد مطروحه در تماس‌های خط 1480 است، اضافه کرد: به هر جهت تغییر سبک زندگی روی تمام ابعاد زندگی فرد تاثیر خواهد داشت که زندگی زناشویی هم از آن جمله است.
 

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا  ، تاریخ انتشار:  17 مهر  1400، کدخبر: 1241296، www.borna.news

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین