پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۲۳۹۵
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های رسانه گفت: اطلاع رسانی فعالیت‌های شاخص و مهم سازمان محیط زیست ضرورت دارد.

شعار سال:به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، علی سلاجقه در بازدید از معاونت محیط زیست انسانی سازمان در جریان اقدامات انجام شده در حوزه مسئولیت این  معاونت قرار گرفت. 
 
وی با تاکید بر لزوم تبیین اقدامات شاخص و مهم سازمان حفاظت محیط زیست برای عموم مردم گفت: اطلاع رسانی برای محیط زیست ضرورت است و محیط زیست باید در این حوزه بسیار قوی عمل کند.
 
وی تصریح کرد: مسئولان هم باید از اقدامات شاخص این سازمان مطلع شوند. بنابراین باید از تمام ظرفیت های رسانه برای اطلاع رسانی حوزه محیط زیست استفاده شود.
 
سلاجقه ادامه داد: صنایع باید مسئولیت اجتماعی خود را برای حفاظت از محیط زیست انجام دهند  و خسارت و آسیب های محیط زیستی باید توسط صنایع بهره بردار جبران شود.
 
معاون رییس جمهوری گفت : برای اجرای پروژه های مهم در کشور باید ملاحظات زیست محیطی رعایت شود.
 
در این دیدار مسعود تجریشی، معاون محیط زیست انسانی سازمان با اشاره به برخی از مهمترین اقدامات معاونت انسانی خواستار  اطلاع رسانی گسترده از فعالیت های سازمان شد.
 
مدیران کل این معاونت گزارش آخرین اقدامات صورت گرفته در زمینه مقابله با گرد و غبار، ارزیابی اثرات زیست محیطی و مقابله با آلودگی هوا و تغییر اقلیم را ارائه کردند.
 
 
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا ، تاریخ انتشار:  20 مهر  1400، کدخبر: ، www.irna.ir،84502287

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین