پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۵۲۰۶
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از سرشماری پاییزه گونه‌های شاخص حیات وحش در ایلام خبر داد و گفت: در اجرای این برنامه، ۱۵ اکیپ سرشماری متشکل از کارشناسان و محیط بانان مشارکت دارند.

  شعار سال:غلامرضا ابدالی آغاز سرشماری پاییزه گونه‌های شاخص حیات وحش در مناطق تحت مدیریت و آزاد استان ایلام را تشریح کرد.
 
وی با اعلام این خبر اظهار کرد: در اجرای این برنامه، 15 اکیپ سرشماری متشکل از کارشناسان و محیط بانان مشارکت دارند.
 
وی گفت: سرشماری سالانه پستانداران شاخص زیستگاههای حیات وحش استان با هدف برآورد سالانه جمعیت این گونه ها و تدوین برنامه های مدیریت حیات وحش انجام می گیرد.
 
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام تصریح کرد: حیات وحش در چهار منطقه حفاظت شده و یک منطقه شکار ممنوع تحت مدیریت این اداره کل انجام می شود که این طرح از منطقه حفاظت شده "کولک" شروع شده و به تدریج گونه های حیات وحش سایر مناطق استان نیز سرشماری خواهند شد.
 
ابدالی ادامه داد: مناطق حفاظت شده کولک، کبیرکوه، دینارکوه، مانشت و قلارنگ و منطقه شکار ممنوع بینا و بیجار مناطق تحت مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست استان هستندکه جمعیت حیات وحش آنها  سرشماری می شوند.

 
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا  ، تاریخ انتشار:   23 آبان  1400، کدخبر: 1156568، www.ilna.news

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین