پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۷۵۹۹
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۲
برخی از رسانه‌ها نوشتند که سال گذشته قلیباف در زمان تسلیم لایحه بودجه به مجلس از جای خود هم بلند نشد، اما امسال لایحه بودجه را دو دستی تحویل گرفت! در پاسخ باید گفت که این امر نه بخاطر ملاحظات سیاسی، بلکه برای رعایت چارچوب‌های تشریفات به وقوع پیوسته است. در سال ۱۴۰۰ حسینعلی امیری، معاون پارلمانی دولت دوازدهم، لایحه را به علی نیکزاد، نایب رئیس دوم مجلس تحویل دهد، اما امسال خود رئیسی اقدام به تسلیم لایحه بودجه ۱۴۰۱ نمود و مقام مقابل او باید رئیس مجلس باشد.
شعار سال: حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی درحالی لایحه بودجه ۱۴۰۱ را به محمد باقر قالیباف تقدیم نمود، که رئیس مجلس در سال گذشته، بودجه ۱۴۰۰ را از دولت روحانی تحویل نگرفته بود.

سال گذشته، اولین سال کاری محمد باقر قالیباف به عنوان رئیس مجلس بود، اما او به دلیل اعتراض به عدم حضور حسن روحانی، رئیس جمهور در مجلس، پس از قرائت نطق خود، زمان تقدیم لایحه بودجه از صحن خارج شد تا حسینعلی امیری، معاون پارلمانی دولت دوازدهم، لایحه را به علی نیکزاد، نایب رئیس دوم مجلس تحویل دهد.

قالیباف، اما امسال در صحن علنی مجلس باقی ماند تا ابراهیم رئیسی که برای تقدیم اولین لایحه بودجه دولتش به مجلس رفته بود، لایحه را مستقیما تقدیم او کند.
 
تفاوت رفتار قالیباف یا رعایت چارچوب تشریفات؟
 
 
تفاوت رفتار قالیباف یا رعایت چارچوب تشریفات؟


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرآنلاین، تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۴۰۰، کد خبر: www.khabaronline.ir، ۱۵۸۲۱۳۴
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین