پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۲۵۵۴
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷
سخنگوی صنعت برق با رد شایعه ارزان تر بودن تعرفه های برق در استان قم، گفت: تعرفه برق این استان بر اساس منطقه آب و هوایی آن حساب می شود و هیچ تفاوتی با سایر استان ها ندارد.

شعار سال: سخنگوی صنعت برق با رد شایعه ارزان تر بودن تعرفه های برق در استان قم، گفت: تعرفه برق این استان بر اساس منطقه آب و هوایی آن حساب می شود و هیچ تفاوتی با سایر استان ها ندارد.
 
مصطفی رجبی مشهدی در رابطه با اینکه گفته می شود تعرفه برق استان قم ۷۰ درصد ارزانتر از سایر استان‌ها است، اظهار کرد: این موضوع واقعیت ندارد و در هر استان تعرفه برق با توجه به اقلیم آن تعیین می شود. تعیین تعرفه استان قم نیز مانند سایر استان ها است و تفاوتی با بقیه ندارد.
 
چندی پیش در شبکه های اجتماعی به نقل از یکی از نمایندگان سابق مجلس مطرح شده بود که برق استان قم ۷۰ درصد ارزانتر از سایر استان‌های کشور است.
 
به گفته این فرد، در سال ۱۳۹۲ با مصوبه هیئت دولت، وزارت نیرو تعرفه برق استان قم را از مناطق گرمسیر ۴ به مناطق گرمسیر ۳ تغییر داد و با این اقدام تعرفه برق استان قم تا ۷۷ درصد کاهش پیدا کرد.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری تحلیلی  گیل خبر، تاریخ انتشار:  21 بهمن1400، کدخبر: 477277، www.gilkhabar.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین