پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۲۸۷۸
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۳
شاید به چشم صیانت فرهنگی نه تنها حساسیتی به کاهش سرعت اینترنت نداشته باشند، بلکه حتی باعث خوشحالی بعضی‌ها شده باشد. اما فناوری ستیزی در دنیای حاضر نه تنها پاسخگو نیست، بلکه نابود کننده است. دنیای امروز را نمی‌تواند با قواعد دنیای دیروز اداره کرد و آرزومند برای تحقق دنیای فردا بود.
شعار سال: سرعت اینترنت در ایران، هم‌رده با افغانستان تیتری است که یکی از پایگاه‌های خبری برگزیده است تا به زبان بی‌زبانی انتقادی کرده باشد از وضعیت اینترنت در کشور، مسئله‌ای که هر روز روان فرساتر هم می‌شود.

آرام‌ترین فرد باشید وقتی قرار باشد از اینترنت همراه استفاده کنید، به ناآرام‌ترین فرد تبدیل خواهید شد بس که کند است و سوهان به اعصاب می‌کشد.

شاید شما هم دیده باشید که برخی‌ها زیر لب و روی لب، غر می‌زنند. گاه کار به لعن و نفرین هم کشیده می‌شود. نمی‌خواهم بگویم حق دارند مردم، چون این حق اظهر من‌الشمس است، اما این را می‌خواهم به صراحت بگویم که حقِ مردم این نیست که در حق شان روا می‌دارنداین آقایان.

گفته می‌شود، ایران در رده‌بندی جهانی کشور‌ها از نظر سرعت دانلود اینترنت همراه ۷ پله پایین آمد و به رده ۷۹ رسید. یعنی جنگ اعصاب، هفت پله بالاتر رفته است از قبل.

قیمت‌ها هم نه تنها پایین نیامده که بالا رفته و باز هم خواهد رفت، چون زارع‌پور وزیر ارتباطات گفته سال آینده قیمت را بالا خواهند برد!

وضعیت اینترنت در ایران مثل صنعت خودروسازی است، همان که هر روز کیفیتش کمتر می‌شود و قیمتش بالاتر می‌رود و باز هم از عالم و آدم طلبکارند.

افغانستان اگر در سیطره طالبان، اینترنتش سرعت ندارد، وضعیت خودروهایش به حدی است که برای ما حسرت‌انگیز می‌شود، اما وضعیت خودرو‌های ما دقیقا شانه به شانه اینترنت است و ما در قیاس با هم سایه دو به یک باخته‌ایم!شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرگزاری اقتصاددان، تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰، کد خبر: ۷۷۸۴۰، www.eqtesaddan.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین