پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۳۱۸۴
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
در خبر‌ها آمده است که پرچم جمهوری اسلامی ایران در خیابان تهران، واقع در شهر سئول به صورت دائمی برافراشته شد. تحلیل گران این رویداد را نشانگانی بر آشتی و از سر گیری مبادلات تجاری ارزیابی کرده اند.
شعار سال: درپی اقدامات و پیگیری‌های سفارت جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی، پرچم مقدس کشورمان در خیابان تهران، واقع در شهر سئول به صورت دائمی‌ برافراشته شد.
 
به دنبال تلاش‌های صورت گرفته و همچنین پیگیری‌های سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول با مقامات شهرداری این شهر و منطقه گانگ نام، روز جمعه ۲۹ بهمن ۱۴۰۰، پرچم مقدس کشورمان در خیابان تهران، واقع در شهر سئول، به صورت دائمی برافراشته شد.

بر اساس پیگیری‌های به عمل آمده، پرچم جمهوری اسلامی ایران، در بالای سنگ بنای موجود در خیابان تهران برافراشته شده است.

گفتنی است خیابان تهران، به عنوان یکی از خیابان‌های پیشرفته و از مراکز تجاری مهم در شهر سئول محسوب می‌شود که پرچم بسیاری از کشور‌ها در این خیابان نصب می‌باشد.

بر همین اساس، به همت سفارت کشورمان در سئول، پرچم جمهوری اسلامی ایران که تاکنون در این خیابان نصب نبود، به صورت دائمی‌برافراشته شد.
تعداد بازدید : 7


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری سئول، تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۴۰۰، کد خبر: seoul.mfa.ir/۶۷۰۶۳۲
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین