پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۷۲۰۶
تاریخ انتشار : ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲
محمود کریمی، شب ۲۱ ماه رمضان در حرم امام رضا (ع) برای ناشنوایان مداحی کرد؛ اتفاقی که بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت.
شعار سال: متفاوت‌ترین مداحی محمود کریمی در شب‌های قدر، شب ۲۱ ماه رمضان در حرم امام رضا(ع) اولین مراسم مخصوص ناشنواها برگزار شد که بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت.

یکی از ناشنوایان درباره این مراسم گفت: «ما برای اولین بار است که شب قدر به حرم می‌آییم. سال‌های قبل نمی‌آمدیم چون مراسم احیا برایمان قابل استفاده نبود. هیچ کس نبود محتوای سخنرانی و مراسم قرآن به سر گرفتن را با زبان اشاره برایمان ترجمه کند اما امسال با این مراسم، توانستیم در حرم امام رضا(ع) از شب‌های قدر استفاده کنیم.» کاربری نوشت: «من ناشنوا نیستم ولی ویدئوی این مراسم رو که دیدم با این که همه مراسم شبیه مراسم ما بود ولی آن‌قدر خالصانه خدا را صدا می‌زدند و فوق‌العاده بود که نمی‌توانستم جلوی اشک‌هایم را بگیرم.» کاربر دیگری نوشت: «خدا به محمود کریمی خیر بدهد که امسال آمد و با زبان اشاره برای این مردم روضه خوند.»
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرگزاری خبرآنلاین، تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱، کد خبر: ۱۶۲۴۷۲۱، www.khabaronline.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین