پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۷۳۵۰
تاریخ انتشار : ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹
فریدون عباسی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، گفت: ممکن است در این هفته حملات انتحاری و جنایاتی که در افغانستان در حال رخ دادن است، تشدید شود. شرایط موجود هوشیاری نیرو‌های مقاومت را می‌طلبد تا جنگ مذهبی در منطقه صورت نگیرد. این ظرفیت در افغانستان وجود دارد که رژیم صهیونیستی تحرکاتی را در آن انجام دهد که توجه جهانیان را از روز قدس به مسائل دیگری منحرف کند.
شعار سال: فریدون عباسی با اشاره به مظلومیت مردم فلسطین و اهمیت روز قدس، با بیان اینکه در دوسال اخیر شیوع بیماری کرونا در سطح دنیا باعث شد تا خیلی از اخبار در سطح جهانی کنار گذاشته شود و صدر اخبار دنیا به بیماری کرونا اختصاص یابد، تصریح کرد: هر اتفاق جدیدی موضوعات ملت‌های دنیا را تحت الشعاع قرار می‌دهد که یکی از این موضوعات نیز جنگ اوکراین است، مناقشاتی که در جنوب چین نیز وجود داشته و اقدامات کره شمالی نیز از دیگر مسائلی است که مظلومیت مردم فلسطین را تحت الشعاع قرار داده است. موضوع یمن نیز بر روز قدس بی تاثیر نیست.

شرایط موجود هوشیاری جبهه مقاومت را می‌طلبد

نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: ممکن است در این هفته حملات انتحاری و جنایاتی که در افغانستان در حال رخ دادن است، تشدید شود. شرایط موجود هوشیاری نیرو‌های مقاومت را می‌طلبد تا جنگ مذهبی در منطقه صورت نگیرد. این ظرفیت در افغانستان وجود دارد که رژیم صهیونیستی تحرکاتی را در آن انجام دهد که توجه جهانیان را از روز قدس به مسائل دیگری منحرف کند.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه تاکید کرد: فعالیت‌های داعش نیز برای تحت تاثیر قرار دادن روز قدس بی تاثیر نیست. داعش هم در افغانستان و هم در عراق تحرکاتی داشته که می‌تواند با هدایت صهوینیست‌ها به ابزاری برای تحت پوشش قرار دادن تظاهرات ملت‌های آزاده در روز قدس شود.

مشکلات اقتصادی به سرمایه اجتماعی کشور آسیب زده است

عباسی با بیان اینکه مردم در سالیان گذشته به خوبی در روز قدس به صحنه می‌آمدند، اما واقعیت این است که مشکلات اقتصادی سبب شده تا سرمایه اجتماعی ما مقداری دچار آسیب شود، افزود: این مسئله دور از ذهن هم نیست؛ با توجه به تبلیغات گسترده‌ای که دشمنان ما به خصوص رسانه‌های فارسی زبان بیگانه روی سختی وضعیت معیشت مردم و تبعیض‌های موجود در سطح جامعه دارند و نکات انحرافی که به طور ویژه به آن می‌پردازند همه دست به دست هم داده تا زمینه دلسردی مردم را فراهم کند.

نماینده مردم کازرون در مجلس گفت: امیدواریم هم مسئولان کشور انسجام خود را بیشتر نشان داده و به فکر تامین معیشت اولیه مردم باشند و هم صدا و سیما با ارائه تاریخ فلسطین و اساسا پیوند‌های این جامعه با جامعه ایرانی، واقعیت جنگ حق و باطل را به تصویر بکشد.

عباسی عنوان کرد: مسئله جنگ قومیتی بین ایران یا عرب نیست بلکه مسئله بر سر حوزه ایدئولوژیک و بقای اسلام است. استکبار ستیزی و دفاع از جبهه حق حکم می‌کند تا روز قدس به عنوان یک نماد بزرگ داشته شود و همه مردم در صحنه حضور یابند. اگر حقیقت به موقع برای مردم تکرار شود در صحنه حضور خواهند یافت.شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت دیده بان ایران، تاریخ انتشار:۷ اردیبهشت ۱۴۰۱، کدخبر:۱۳۱۰۱۸، www.didbaniran.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین