پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۷۸۱۶
تاریخ انتشار : ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۷
درحالیکه اردشیر مطهری نماینده گرمسار در مجلس یازدهم مدعی است سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر است، ستاد نماز جمعه گرمسار اعلام کرده سخنران پیش از خطبه‌ها رئیس آموزش و پرورش است و هیچ برنامه‌ای برای سخنرانی نماینده مجلس تدارک دیده نشده است.
شعار سال: درحالیکه اردشیر مطهری نماینده گرمسار در مجلس یازدهم مدعی است سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر است، ستاد نماز جمعه گرمسار اعلام کرده سخنران پیش از خطبه‌ها رئیس آموزش و پرورش است و هیچ برنامه‌ای برای سخنرانی نماینده مجلس تدارک دیده نشده.

با این وجود شب گذشته دفتر نماینده گرمسار اقدام به چاپ و نصب گسترده بنر در سطح شهر کرده و در صفحه اینستاگرامی خود همه مردم را دعوت به حضور در سخنرانی اردشیر مطهری کرده است.

در همین حال شهرداری گرمسار نیز از صبح امروز اقدام به جمع آوری بنر‌های تبلیغاتی این نماینده مجلس کرده است.

نکته قابل تامل این است که با وجود دعوت نکردن از مطهری برای سخنرانی پیش از خطبه ها، نماینده گرمسار در تلاش برای جمع کردن حامیانش و به دست آوردن این تریبون است.

شاید اولین بار در تاریخ مجالس ایران باشد که یک نماینده می‌خواهد با زور تریبون پیش از خطبه‌های شهرش را به دست آورد!

تلاش عجیب نماینده گرمسار برای حضور در جایگاه سخنرانی نماز جمعه
 
تلاش عجیب نماینده گرمسار برای حضور در جایگاه سخنرانی نماز جمعه
 
 
تلاش عجیب نماینده گرمسار برای حضور در جایگاه سخنرانی نماز جمعه
 

شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، تاریخ انتشار:۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱، کد خبر: ۱۳۱۴۳۶، www.didbaniran.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین