پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۸۶۲۷
تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۳
مدیر گازرسانی شرکت ملّی گاز ایران با اشاره به اینکه طی ۲ سال آینده گازرسانی در کشور به اتمام می‌رسد، گفت: در حال حاضر گازرسانی به مناطق شهری در مرحله پایانی قرار دارد.
شعار سال: سید جلال نورموسوی روز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل جدید و قدیم شرکت گاز استان ایلام اظهار داشت: در مناطق روستایی نیز با انجام گازرسانی به هفت هزار روستای باقیمانده کشور طی ۲ سال آینده، کار گازرسانی در کشور تکمیل خواهد شد.

وی افزود: اگر روستا‌ها با استفاده از قوانین جدید دارای قابلیت گازرسانی باشند، به یقین این زمان کوتاه‌تر خواهد شد.

مدیر گازرسانی شرکت ملّی گاز ایران تاکید کرد: با توجّه به توسعه گازرسانی در سنوات اخیر، در حوزه شهری در مراحل پایانی قرار داریم و در مناطق روستایی نیز روند روبه رشد و قابل قبولی در دستور کار قرار دارد.

نورموسوی تاکید کرد: سالیانه سه هزار روستا در برنامه گازرسانی شرکت ملّی گاز قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه استان ایلام از لحاظ گازرسانی به مناطق شهری و روستایی از متوسط کشوری بالاتر است، خاطرنشان کرد: مناطق شهری این استان بصورت کامل گازدار شده و با تکمیل ۴۴ روستای دارای قابلیت گازرسانی طی سال‌جاری، در این حوزه ضریب نفوذ گاز در روستا‌های استان به مرز ۹۹ درصد می‌رسد.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه ضریب نفوذ گازرسانی مناطق روستایی در سطح کشور ۸۸/۴ درصد بوده که این موضوع در استان ایلام ۹۷ درصد است، گفت: در مجموع سطح کشور ۳۶ هزار روستا و یک هزار و ۲۲۱ شهر گازدار شده است.

وی به وضعیت گازرسانی اشاره کرد و گفت: در بخش توسعه گاز، به انتهای کار خود رسیده‌ایم و باید با تلاش و همت همه کارکنان در جهت افزایش سطح کیفی خدمات، هوشمندسازی و بهینه‌سازی سازمان گام برداریم.

نورموسوی در پایان خطاب به مدیرعامل جدید شرکت گاز استان ایلام افزود: درخواست ما از مدیرعامل جدید، تکریم و حفظ کرامت نیروی انسانی است، اولویت تصمیم‌های سازمانی باید با منابع انسانی باشد، چرا که اگر این عزیزان در شرایط آرامش فکری قرار داشته باشند، بازدهی بسیار بالایی خواهند داشت.

در این آیین از زحمات عباس شمس اللهی تقدیر و محمود کشاورز به عنوان سرپرست شرکت گاز استان ایلام معرفی شد.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار:۲ خرداد ۱۴۰۱، کد خبر: ۸۴۷۶۴۵۳۶، www.irna.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین