پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۹۸۲۷
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۱
در مسیر جاده اهواز سوسنگرد دو سیلوی ۳۰ هزار تنی ذخیره گندم شهرستان حمیدیه (متعلق به بخش خصوصی و در اختیار و اجاره دولت) مستقر بوده و یکی از این دو تخریب شده است. این سیلوی بتنی در سال ۱۳۹۹ افتتاح گردیده و حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار تن گندم متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان در کندوی فروریخته آن نگهداری می‌شد.
شعار سال: امید جهان نژادیان در گفتگو با یک رسانه، اظهار کرد: در ساعت ۹:۴۵ روز یکشنبه ۲۲ خردادماه یک کندو از سیلوی ۳۰ هزار تنی واقع در شهرستان حمیدیه ریزش کرد.

وی افزود: این سیلو متعلق به بخش خصوصی است و براساس قرارداد در اجاره اداره کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: این سیلوی بتنی در سال ۱۳۹۹ افتتاح شد و حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار تن گندم متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان در کندوی فروریخته آن نگهداری می‌شد.

جهان نژادیان عنوان کرد: به منظور ذخیره سازی استاندارد گندم در خوزستان، ۲۲ سیلوی متعلق به بخش خصوصی در اجاره اداره کل غله خوزستان هستند و طی قرارداد مشخص و با گرفتن تضامین لازم نسبت به ذخیره گندم در این سیلو‌ها اقدام می‌شود.

وی ادامه داد: وارد شدن هر نوع خسارتی به این سیلو‌ها از جمله بلایای طبیعی و دیگر حوادث بر عهده پیمانکار است و دولت هیچ خسارتی در این زمینه متحمل نمی‌شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان در خصوص علت حادثه گفت: به نظر می‌رسد علت بروز این حادثه فنی باشد، اما علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.
 
تعداد بازدید : 7
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار:۲۳ خرداد ۱۴۰۱، کد خبر: ۱۴۰۱۰۳۲۳۱۶۰۲۹، www.isna.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین