پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۰۳۶۴
تاریخ انتشار : ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۴
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: با توجه به کم کاری‌های شرکت طرف قرارداد با سازمان تعاون روستایی برای تامین نهاده‌های دامی و صادرات دام مازاد طی نامه‌ای به وزیر جهاد کشاورزی خواستار ارسال سوابق و مدارک این شرکت و همچنین قرارداد منعقد شده در اسرع وقت به کمیسیون شده‌ایم.
شعار سال: محمدجواد عسکری رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در خصوص خرید دام مازاد و تامین نهاده دامی از سوی سازمان‌های ذی‌ربط، گفت: تامین نهاده‌های دامی در حال حاضر یکی از اقدامات ضروری و استراتژیک برای تامین گوشت قرمز و سفید مورد نیاز کشور است و در این زمینه نباید هیچگونه کوتاهی صورت بگیرد.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی، افزود: بر اساس برخی گزارش‌هایی که دریافت کرده ایم سازمان تعاون روستایی اقدام به انعقاد قرارداد با شرکت آریا سهیل به منظور تامین نهاده‌های دامی و صادرات دام مازاد کرده، اما متاسفانه تا کنون این شرکت در راستای تعهدات خود اقدامی انجام نداده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه در خردادماه سال جاری متوجه برخی تخلفات احتمالی شرکت آریا سهیل شده بودیم و در این خصوص به وزیر جهاد کشاورزی تذکراتی داده شد، تصریح کرد: با توجه به کم کاری‌های شرکت طرف قرارداد با سازمان تعاون روستایی برای تامین نهاده‌های دامی و صادرات دام مازاد طی نامه‌ای به وزیر جهاد کشاورزی خواستار ارسال سوابق و مدارک شرکت مذکور و همچنین قرارداد منعقد شده در اسرع وقت به کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شده‌ایم.

عسکری با تاکید بر اینکه هیچگونه کوتاهی در زمینه فراهم سازی شرایط تولید برای دامداران، مرغداران و کشاورزان پذیرفتنی نیست، عنوان کرد: تولید گوشت قرمز و گوشت مرغ اهمیت بسیار بالایی دارد و لازمه تداوم زنجیره تولید آن‌ها تامین به موقع نهاداه‌های مورد نیاز با کیفیت است.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی، تاریخ انتشار:۴ تیر ۱۴۰۱، کد خبر: ۸۲۵۸۹، www.agrofoodnews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین