پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۰۴۱۲
تاریخ انتشار : ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۲
رییس جهاددانشگاهی، مهدی عرفاتی را به عنوان سرپرست و عضو هیات مدیره خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منصوب کرد.

شعار سال: به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر دهقانی فیروزآبادی، رییس جهاددانشگاهی، در نامه‌ای از تلاش‌های علی متقیان مدیرعامل سابق این خبرگزاری قدردانی کرد.


همچنین با حکم رییس جهاددانشگاهی، دکتر عیسی علیزاده (معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی) و دکتر محمدرضا دهقانی (معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی یزد) برای دو سال به عضویت هیأت مدیره ایسنا درآمدند.


بنابر این گزارش، رییس جهاددانشگاهی در نامه‌های جداگانه از تلاش‌های سه تن از اعضای هیات مدیره سابق خبرگزاری تشکر کرد.

در متن حکم مهدی عرفاتی آمده است:

«خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به‌عنوان یک رسانه‌ی حرفه‌ای و پیشرو، یکی از سرمایه‌های ارزشمند کشور و جهاددانشگاهی است. با توجه به لزوم نوآوری، ارتقاء و توسعه در این رسانه و عطف به تجربیات و توانمندی‌های جنابعالی، شما را به‌عنوان «سرپرست خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و عضو هیأت مدیره» منصوب می‌کنم.

لازم است برای نیل به اهداف عالی این رسانه مأموریت‌های زیر موردتوجه ویژه قرار گیرد:
۱- برنامه‌ریزی و تلاش برای ارتقاء کیفیت و کمیت تولید خبر و محتوا با توجه به سه اصل خوب، مفید و امیدبخش بودن
۲- بهینه‌سازی و ارتقاء ساختار و مدیریت برای نظارت بر سلامت و صحت اخبار و محتوا در حین توجه به‌سرعت انتشار و استقلال رسانه
۳- توجه ویژه و برنامه‌ریزی برای ایجاد و توسعه‌ی نوآوری رسانه‌ای و استفاده از فناوری‌های جدید نرم و فرهنگی برای رویش و زایش، مجموعه‌های جدید در خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)
۴- همراهی و هم‌افزایی رسانه‌ای برای رشد و بالندگی، رکن مولود انقلاب “جهاددانشگاهی“ و جریان سازی دستاورد‌های علمی_فرهنگی، فناوری و نوآوری آن به‌عنوان “زیست بوم نوآوری نخبگان کشور“
۵-تشکیل هدفمند و منظم جلسات هیات مدیره و تدوین سند برنامه‌ی راهبردی و ارزیابی شاخص‌های رشد و توسعه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)»

عرفاتی که پیش از این به عنوان دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت مشغول فعالیت بود، مدیرمسئول و سردبیری روزنامه جام جم، معاون خبر روزنامه فرهیختگان و سردبیر خبرگزاری‌های نسیم و دانشجو را در کارنامه خود دارد.

دکتر دهقانی فیروزآبادی همچنین در نامه‌هایی جداگانه از تلاش‌های صادقانه علی متقیان در زمان تصدی مدیرعاملی خبرگزاری ایسنا و دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو، دکتر سید عبدالحمید احمدی و مهندس علیرضا زجاجی اعضای سابق هیات مدیره این خبرگزاری قدردانی کرد.

 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار:۸ تیر ۱۴۰۱، کدخبر:۱۴۰۱۰۴۰۸۰۵۳۶۲، www.isna.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین