پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۲۶۰۸
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۲
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس جزئیات جلسه بررسی گزارش هیأت تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور با حضور روسای وقت و فعلی این سازمان را تشریح کرد.
شعار سال: علیرضا منادی سفیدان در تشریح نشست امروز کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: دستور کار جلسه امروز کمیسیون بررسی گزارش هیأت تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور با حضور آقایان خدایی و پورعباس رئیس وقت و فعلی سازمان سنجش و معاونان وی بود که گزارش ۴۱ صفحه‌ای تحقیق و تفحص از سازمان سنجش در مدت بیش از یک ساعت در کمیسیون قرائت شد.

در جلسه امروز خدایی رئیس وقت سازمان سنجش پس از قرائت گزارش هیأت تحقیق و تفحص از سازمان سنجش به مدت ۴۰ دقیقه از عملکرد خود دفاع کرد و سپس مقرر شد کمیسیون گزارش نهایی این طرح تحقیق و تفحص را در اختیار نمایندگان مجلس قرار دهد.

منادی سپیدان تأکید کرد: بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در نشست امروز اعضای هیأت تحقیق و تفحص از سازمان سنجش و اعضای کمیسیون حضور داشته و مقرر شد هفته آینده پس از تهیه گزارش نهایی رأی گیری در کمیسیون جهت اعلام نظر به صحن انجام گیرد.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: عمده گزارش قرائت شده معطوف به تخلفات مالی در تعاونی سازمان سنجش بوده و در نحوه پذیرش و سنجش دانشجویان نکاتی جدی وجود نداشت.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شبکه شرق، تاریخ انتشار:۳۰ مرداد ۱۴۰۱، کدخبر:۸۵۳۷۶۶، www.sharghdaily.com
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین