پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - 2023 September 30
کد خبر: ۳۸۲۹۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۰۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۳
حسن مروتی معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور، بیان داشت که اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر تحصیلات تکمیلی (دانش پذیری کارشناسی ارشد) دانشگاه پیام نور مهر ماه سال ۱۴۰۱ (نوبت بیست و دوم) و دانشگاه آزاد اسلامی (نوبت اول) اعلام شده و پذیرفته شدگان برای اطلاع دقیق از تاریخ و چگونگی ثبت نام و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لازم است از فردا سه‌شنبه ۸ شهریور به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه‌های فوق مراجعه کنند.
شعار سال: دکتر حسن مروتی معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور بیان داشت که اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر تحصیلات تکمیلی دانش‌پذیری کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در نوبت بیست و دوم و دانشگاه آزاد اسلامی در نوبت اول اعلام شده است. در این آزمون ۱۲۰ هزار و ۱۰۷ داوطلب ثبت‌نام کردند که ۵۳ درصد ثبت‌نام کنندگان آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه‌های پیام نور و آزاد اسلامی زن و ۴۷ درصد مرد بودند که در ۵ گروه امتحانی علوم انسانی با ۱۰۵ هزار و ۸۶۴ داوطلب، علوم پایه با ۳۱۶۰ داوطلب، فنی و مهندسی با ۸۶۲۰ داوطلب، کشاورزی و منابع طبیعی ۴۱۳ داوطلب و هنر با ۲۰۵۰ داوطلب به رقابت پرداختند که در نهایت ۱۹ هزار و ۳۱۰داوطلب در دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور و ۲۲ هزار و ۴۲۹ نفر در دوره‌های فراگیر دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شدند.


دکتر مروتی خاطرنشان کرد، نتایج نهایی آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه‌های پیام نور و آزاد اسلامی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است و می توان با کدملی، شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام، اقدام به ملاحظه نتایج نمود.
 
اعلام اسامی پذیرفته شدگان دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ و شرایط ثبت‌نام
 
پذیرفته‌شدگان برای اطلاع دقیق از تاریخ و چگونگی ثبت‌نام و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام لازم است علاوه بر مطالعه دقیق اطلاعیه سازمان سنجش، از روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۶/۸ به درگاه اطلاع‌رسانی این دو دانشگاه‌(پیام نور و آزاد اسلامی)  مراجعه نمایند. پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر تحصیلات تکمیلی برای اطلاع از تاریخ و چگونگی ثبت نام و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۶/۸ به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه‌های فوق به نشانی دانشگاه پیام‌نور http://pnu.ac.ir و مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی https://sanjesh.iau.ir مراجعه کنند. بدیهی است عدم اقدام به موقع برای ثبت نام بمنزله انصراف قطعی از تحصیل آنان تلقی می­‌شود.

داوطلبانی که هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه پیام نور و هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می‌گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می‌توانند در یکی از کدرشته محل‌های قبولی ثبت‌نام کنند و به عبارتی مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولی نمی‌باشند در غیر این صورت مطابق ضوابط با آن‌ها رفتار خواهد شد.

همه پذیرفته شدگان به شرط اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی مورد تایید حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۶/۳۱، مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته قبولی خود خواهند بود. همچنین همه پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر نسبت به ثبت نام در موسسه محل قبولی خود اقدام کنند. بدیهی است عدم ثبت نام بموقع پذیرفته شدگان در زمان مقرر به منزله انصراف از تحصیل در کد رشته محل ذیربط تلقی می‌شود.

پذیرفته شدگان مرد لازم است با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون ورودی دوره‌های فراگیر تحصیلات تکمیلی (دانش پذیری کارشناسی ارشد) مهر ماه سال ۱۴۰۱ واجد شرایط لازم بوده و گواهی مربوط به دانشگاه محل قبولی ارائه دهند.

نظر به اینکه در دستورالعمل ثبت‌نامی ابلاغ شده است تا از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از طرف متقاضیان به این سازمان باشد) می‌باشند، صرفاً ثبت‌نام موقت و مشروط بعمل آید، لذا ضرورت دارد این دسته از پذیرفته‌شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کرده و مدارک لازم را به آنجا ارائه نمایند تا ثبت‌نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسی لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد. متقاضیانی که دارای مغایرت معدل هستند باید وضعیت نهایی خود را حداکتر تا پایان آذر ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری کرده و از مراجعه به سازمان سنجش آموزش کشور جداً خودداری نمایند.

بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، در هر مرحله از پذیرش (ثبت‌نام، پذیرش و یا هنگام تحصیل)، چنانچه مشخص شود که متقاضی حقایق را کتمان نموده و یا اطلاعات غلطی ارائه کرده و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی وی لغو شده و طبق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

متقاضیان درصورت لزوم می­‌توانند سؤال یا سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش به نشانی https://request.sanjesh.org و یا در روز‌ها و ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار:۷ شهریور ۱۴۰۱، کدخبر: ۱۴۰۱۰۶۰۷۰۵۰۴۸، www.isna.ir
اخبار مرتبط
برچسب ها: ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد ، فراگیر کارشناسی ارشد ، شرایط ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی ارشد ، مدارک مورد نیاز ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی ارشد ، دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ، دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، آزمون ورودی دوره های فراگیر تحصیلات تکیلی ، اسامی پذیرفته شدگان تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد ، اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد ، کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ، کنکور کارشناسی ارشد ، آزمون کارشناسی ارشد ، شرایط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ، چه کسانی می توانند در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کنند ، نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ، اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد پیام نور ، اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، پذیرفته شدگان آزمون ارشد فراگیر 1401 ، اعلام اسامی پذیرفته شدگان دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ و شرایط ثبت‌نام ، مغاریت معدل چه اثری روی نتایج قبولی دارد ، ثبت نام مشروط یعنی چی
خواندنیها-دانستنیها
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۷
0
0
گلدون هم روی جلسه باشه قبول می شه دیگه
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین