پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۳۳۹۳
تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴
امیر علیجانی معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اشاره به استقرار «اتوبوس‌های آموزش» در سر چند چهارراه توضیح داد: این اتوبوس‌ها در ساعت‌هایی از روز سر چهارراه‌ها می‌ایستند و به کودکان کار آموزش می‌دهند.

شعار سال: امیر علیجانی معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران درباره بازماندگی از تحصیل برخی دانش‌آموزان، گفت: دوسال کرونا که آموزش مجازی داشتیم، یکی از شاخص‌های ما که تارکین تحصیل بود به جای اینکه درصدش بالا برود، پایین آمده بود. یعنی عمدتا تارکان تحصیل و دانش‌آموزان کار هم مجازی درس می‌خواندند و هم کار می‌کردند.

وی افزود: بر همین اساس، امسال در شورای آموزش و پرورش تصمیم گرفته شد یکی از راه‌های جذب تارکان تحصیل همین آموزش ترکیبی و آموزش مکمل در فضای مجازی باشد که تا جایی که امکان دارد از فضای مدرسه دور نباشند و درس بخوانند؛ همچنین پیشنهاد شد که «اتوبوس‌های آموزش» سر چند چهارراه مستقر شوند که امید است این طرح را هم بتوانیم عملیاتی کنیم.

پیشنهاد عجیب آموزش و پرورش تهران برای آموزش کودکان کار!
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران اضافه کرد: در این طرح، اتوبوس‌هایی در ساعت‌هایی از روز سر چهارراه‌ها می‌ایستند و به کودکان کار آموزش می‌دهند. البته باید دانش‌آموزان در مدرسه ثبت‌نام کرده باشند و بعضا در این اتوبوس‌ها رفع اشکال کنند که البته این طرح در حد پیشنهاد است و هنوز نهایی نشده است.

 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت دیدبان ایران، تاریخ انتشار:۲۳ شهریور ۱۴۰۱، کدخبر: ۱۳۹۳۲۱، www.didbaniran.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین