پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۶۶۹۱
تاریخ انتشار : ۰۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵
بانک پاسارگاد در هشت سال گذشته همواره در فهرستی که هر ساله توسط مؤسسه بین‌المللی "برندفاینانس" تهیه و توسط نشریه "بنکر" از زیرمجموعه‌های"Financial Times" اعلام می‌شود، به‌عنوان با ارزش‌ترین برند بانکی ایرانی معرفی شده است. در سال 2023 میلادی نیز بانک پاسارگاد با صعود 19 پله‌ای نسبت به سال گذشته، موفق به کسب رتبه 238 از میان 500 برند برتر بانکی جهان (TOP 500 Banking Brands) گردید.

شعار سال : بانک پاسارگاد در سال ۲۰۲۳ میلادی با صعود ۱۹ پله‌ای نسبت به سال گذشته، موفق به کسب رتبه ۲۳۸ از میان ۵۰۰ برند برتر بانکی جهان (TOP ۵۰۰ Banking Brands) شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک در طی هشت سال گذشته همواره در فهرستی که هر ساله توسط مؤسسه بین‌المللی "برندفاینانس" تهیه و توسط نشریه "بنکر" از زیرمجموعه‌های"Financial Times" اعلام می‌شود، به‌عنوان با ارزش‌ترین برند بانکی ایرانی معرفی شده است. پاسارگاد در آخرین ارزیابی که در سال ۲۰۲۳ انجام شده و با وجود تحریم‌های مالی و بانکی تحمیل‌شده و افت ارزش پول ملی، با رشد ۲۴ درصدی در ارزش برند و صعود ۱۹ پله‌ای در رتبه بندی، با ارزش برند ۷۵۹ میلیون دلار موفق شد جایگاه ۲۳۸ در میان ۵۰۰ برند معتبر بانکی جهان را کسب نماید و در رتبه‌ای بالاتر نسبت به بسیاری از بانک‌های معتبر منطقه‌ای و جهانی قرار گیرد.

ارتقای 19 پله ای و کسب رتبه 238  از میان 500 برند برتر بانکی جهان توسط بانک پاسارگاد در سال 2023 میلادی

گفتنی است این رتبه در ادامه افتخار آفرینی‌های بین‌المللی بانک پاسارگاد کسب گردیده و پیش از این بانک پاسارگاد در سال ۲۰۲۲ برای هفتمین بار عنوان "بانک برتر اسلامی ایران" و برای هشتمین سال عنوان "بانک سال ایران" را به خود اختصاص داده بود.
لازم به ذکر است بانک پاسارگاد از سال ۲۰۱۵ (به غیر از سال ۲۰۱۶ که در این رتبه بندی شرکت نکرد) در رتبه‌بندی ۵۰۰ برند بانکی برتر جهان حضور داشته و همواره به‌عنوان با ارزش‌ترین برند بانکی ایرانی معرفی گردیده و در سال ۲۰۱۸ ارزش برند بانک پاسارگاد بالغ بر ۱۱۷۰ میلیون دلار ارزیابی گردیده بود.

اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال،برگرفته از روابط عمومی بانک پاسارگاد

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین