پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۷۳۲۶
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۹
حدود هشتاد خانواده از سیک‌های هندی الاصل طی صد سال اخیر در ایران ساکن بوده اند و به مرور از زاهدان به اصفهان و از اصفهان به تهران کوچ کرده‌اند و اکنون اغلب‌شان ساکن تهران هستند و در تهران نیایشگاه نیز دارند که با عنوان «گردواره / گرودر / ਗੁਰਦੁਆਰਾ / Gurdwara» (به معنای درگاه گورو) شناخته می‌شود. یک سیک توریست در سفر به تهران سراغ سیک‌های مقیم ایران رفته و ویدیویی از این ملاقات منتشر کرده در تابناک با زیرنویس فارسی می‌بینید.

شعار سال: حدود هشتاد خانواده از سیک‌های هندی الاصل طی صد سال اخیر در ایران ساکن بوده اند و به مرور از زاهدان به اصفهان و از اصفهان به تهران کوچ کرده‌اند و اکنون اغلب‌شان ساکن تهران هستند و در تهران نیایشگاه نیز دارند که با عنوان «گردواره / گرودر / ਗੁਰਦੁਆਰਾ / Gurdwara» (به معنای درگاه گورو) شناخته می‌شود.

سیک‌های مقیم ایران، مهاجران صد ساله

یک سیک توریست در سفر به تهران سراغ سیک‌های مقیم ایران رفته و ویدیویی از این ملاقات منتشر کرده در تابناک با زیرنویس فارسی می‌بینید.

تعداد بازدید : 18

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تابناک، تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ، کدخبر: ۹۲۸۴۰۰، www.tabnak.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین