پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۸۸۳۱
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۷
رئیس هیئت مدیره اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران در حکمی علی ابراهیمی را به عنوان سرپرست اتحادیه، جایگزین اسدالله نژاد کرد.

شعارسال: مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران تغییر کرد و علی ابراهیمی جانشین حبیب اسدالله نژاد شد.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی برکنار شد

قیمت مرغ در ماه‌های اخیر افزایش قابل توجهی داشته است و با وجود افزایش قیمت ۱۰ هزار تومانی نرخ مصوب این محصول، اما مرغداران حاضر به عرضه کافی این محصول به بازار نمی‌شوند و در برخی استان‌ها دچار کمبود‌هایی در این خصوص هستیم.

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در واکنش به این موضوع اعلام کرد، در صورتی که مرغداران همکاری نداشته باشند اقدام به واردات این محصول از ترکیه می‌شود.

به نظر می‌رسد که جافر رئیس هیئت مدیره این اتحادیه به همین دلیل علی ابراهیمی نماینده پیشین مجلس را جانشین حبیب اسدالله نژاد کرده است.

در حکم رئیس هیئت مدیره خطاب به ابراهیمی آمده است: «نظر به مراتب تعهد و شایستگی علمی و تجربی جنابعالی، با تصویب هیئت مدیره اتحادیه سراسری و تأیید سازمان مرکزی تعاون روستایی به موجب این حکم به عنوان سرپرست اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران منصوب می‌شوید.

با توجه به گستردگی بخش طیور گوشتی کشور و حساسیت‌های تولید و بازار آن و همچنین سیاست‌های وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر واگذاری اقدامات اجرایی در راستای تنظیم بازار مرغ کشور به اتحادیه‌ها انتظار می‌رود با استفاده از ظرفیت‌های علمی و تجربی هیئت مدیره و خبرگان بخش نسبت به ساماندهی امور ضمن تعامل با دستگاه‌های اجرایی و حلقه‌های بالاسری و پایین دستی زنجیره تولید گوشت مرغ همت گمارید.»

بنابراین گزارش علی ابراهیمی ریاست جهاد استان مرکزی، نمایندگی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و عضویت در هیات مدیره شرکت پشتیبانی امور دام کشور را در کارنامه کاری خود دارد.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی برکنار شد

سایت تحلیلی خبری شعار سال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 1خرداد1402، کدخبر: 2899562، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین