پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۱۶۹۴
تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۵
محمدحسن نامی مدعی شده است که ۶۸ درصد از جغرافیای ایران روی گسل یا بر حریم‌های گسل زلزله قرار دارد. ورای ارایه این اطلاعات خوب، باید از آقای امیر نامی پرسید،خوب که چی؟ ارایه آمار ضمن مهم بودن، چه دردی را دوا می کند؟ باید از سازمان مدیریت بحران کشور، مطالبه عملکرد کرد . باید پرسید که دو سال مفت مفت حقوق گرفتید که بگویید ۶۸درصد جغرافیای ایران روی گسل است؟ از اقدامات بینابخشی بگویید. از مصوبات قانونی حرف بزنید. به مردم بگویید که وضعیت ذخایر قانونی و تجهییزات و تدارکات امدادی برای مقابله احتمالی به چه صورت است. از بیمه بگویید و راهکارهای احتمالی جبران بخشی از خسارت مردم و حمایت از انان. جناب امیر، ما سابقه سکون تاریخی در مقابل سوالات از سازمان تحت مدیریت شما داریم. مشفقانه درخواست می کنیم که حرف بزنید و شفاف سازی کنید و پاسخگو باشید. رسانه بنگاه بازنشر اخبار تعارفی مدیران دولتی نیست، دست برخی از رسانه ها بازتر از آن چیزی است که در ظاهر مشاهده می شود. منتظر دریافت توضیحات هستیم جناب امیر نامی.

شعارسال: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: ۶۸ درصد از جغرافیای ایران روی گسل یا بر حریم‌های گسل زلزله قرار دارد؛ بنابراین باید شرایط و مهندسی ساختمان، مقاومت مصالح و سازه‌ها را به فراگرد مجهز کرد تا ایمنی برای مردم به وجود آید.

تعداد بازدید : 0

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار: 18شهریور1402، کدخبر: 85220197، www.irna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین