پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
يکشنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - 2023 September 24
کد خبر: ۳۹۱۸۳۵
تاریخ انتشار : ۲۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۲
از سال ۱۳۹۶، با آمار و فرصت گیری دو سال به دوسال یا وزیر به وزیر، می‌شنویم که ریشه مدارس خشتی و گلی و کانکسی، برچیده خواهد شد. سال ۱۳۹۶ بود که بطحایی وزیر وقت آموزش و پرورش خبر از وجود ۳۰۰۰ کلاس درس خشتی، گلی و کانکسی داده بود و قول وزیر برای جمع‌آوری این کلاس‌ها تا پایان سال ۹۷ بود؟ زنده باد نظارت موثر و سایه امن برای مدیران ناکارآمد. حاجی میرزایی وزیر وقت آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۰ گفته بود که هیچ مدرسه خشت و گلی در کشور نداریم و جمع‌آوری مدارس کانکسی هم بزودی به اتمام می‌رسد. رضا مراد صحرایی، اما خبر می‌دهد که ۱۱۰۰ مدرسه خشتی و گلی و کانکسی جمع اوری شده است؟ واقعا باید از سازمان بازرسی و اداره کل بازرسی وزارت آموزش و پرورش پرسید که چه پاسخ به این وعده درمانی‌ها یا اهمال‌ها برای افکار عمومی دارند؟

شعار سال: صحرایی، وزیر آموزش و پرورش: یک میلیون دانش آموز، امسال در ۲ هزار مدرسه نو، تحصیل را آغاز خواهند کرد. ۱۱۰۰ مدرسه خشت و گلی وکانکسی، جمع آوری شده و چهار هزار میلیارد تومان هم، برای نوسازی تجهیزات آموزشی و سامانه‌های گرمایشی مدارس هزینه شده است.

تعداد بازدید : 0

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از آخرین خبر، تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۴۰۲، کدخبر: ۹۷۵۲۴۵۱، akharinkhabar.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین