پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - 2024 April 15
کد خبر: ۳۹۳۶۳۱
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۴
استاندار تهران با حضور در نمایشگاه بین المللی اوراسیا و در بازدید از غرفه بانک ملی ایران با تاکید بر این که این بانک به عنوان بازوی توانمند دولت در توسعه زیرساخت‌ها و طرح‌های زیربنایی کشور جایگاه مهمی دارد، افزود: بانک ملی ایران، الگو و شاخص سیستم بانکی کشور است.

شعار سال: استاندار تهران با حضور در نمایشگاه بین المللی اوراسیا و در بازدید از غرفه بانک ملی ایران با تاکید بر این که این بانک به عنوان بازوی توانمند دولت در توسعه زیرساخت‌ها و طرح‌های زیربنایی کشور جایگاه مهمی دارد، افزود: بانک ملی ایران، الگو و شاخص سیستم بانکی کشور است.

استاندار تهران: بانک ملی ایران در توسعه اقتصادی کشور نقش بسزایی دارد
علی رضا فخاری در این بازدید در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی بانک ملی ایران بر تقویت جایگاه این بانک در کشور تاکید کرد و اظهارداشت: بانک ملی ایران، بانکی اصیل و مورد اعتماد مردم است که در رونق تولید، حل مشکلات مردم، ایجاد فرصت‌های شغلی، تکمیل زنجیره ارزش در صنعت و کمک به توسعه طرح‌های زیربنایی کشور نقش آفرین است و به عنوان الگوی شبکه بانکی، نماینده خوبی در بین بانک‌های جهان است.

‌استاندار تهران تصریح کرد: هر ساله از بانک ملی ارائه طرح‌ها و محصولاتی نوین، فناور، خلاق و کاربردی در حوزه بانکداری حضوری و غیرحضوری برای آحاد جامعه شاهد هستیم که این جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

استاندار تهران: بانک ملی ایران در توسعه اقتصادی کشور نقش بسزایی دارد


وی در خاتمه با بیان این که بانک ملی ایران نگاهی ملی و مردم محور دارد و منافع کشور و مردم را مقدم بر هر چیزی می‌داند، خاطرنشان کرد: بانک ملی ایران با توجه به ظرفیت‌های بی شمارش این توان و امکان را دارد که در همه بخش‌ها به موفقیت برسد.

استاندار تهران: بانک ملی ایران در توسعه اقتصادی کشور نقش بسزایی دارد

استاندار تهران: بانک ملی ایران در توسعه اقتصادی کشور نقش بسزایی دارد

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پورتال خبری بانک ملی ایران، تاریخ انتشار:۱۶ آذر ۱۴۰۲، کدخبر: ۲۰۷۶۸، www.bmi.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین