پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۳۸۴۶
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۰
هیبت‌الله آخوندزاده، رهبر طالبان انتقاد عالمان دین از خودش در رسانه‌ها را «خلاف شریعت» خوانده و گفته است که این انتقادات تأثیر منفی بر رژیم این گروه دارد.

شعارسال: هیبت‌الله آخوندزاده، رهبر طالبان انتقاد عالمان دین از خودش در رسانه‌ها را «خلاف شریعت» خوانده و گفته است که این انتقادات تأثیر منفی بر رژیم این گروه دارد.

رهبر طالبان انتقاد عالمان دین از خودش در رسانه‌ها را «خلاف شریعت» خواند

پیام صوتی منسوب به رهبر طالبان روز سه‌شنبه، ۱۷ دلو در رسانه‌های اجتماعی همگانی شده است.

وی خطاب به عالمان دین گفته است: «این که در رسانه‌ها حاضر می‌شوید و بر من دست تکان می‌دهید که امیرالمومنین چرا این کار کردید یا این کار را نکردید، این خلاف شریعت است.»

او ادامه داده است: «این برای من نصیحت نیست، این که در رسانه‌های بین‌المللی حاضر شوید به‌جای این که تأثیر مثبت داشته باشد، اثر منفی دارد.»

به گفته وی، این کار سبب تضعیف طالبان می‌شود، بی‌اعتمادی به میان می‌آورد و نشان‌دهنده این می‌باشد که فاصله میان عالمان دینی و این گروه موجود است.

او از عالمان دین خواسته است تا اگر نصیحت برایش دارند، آن را به‌گونه خصوصی با او در میان بگذراند.

اظهارات رهبر طالبان در حالی بیان می‌شود که طی بیشتر از دو سال گذشته این گروه شمار زیادی از افراد را در ولایت‌های مختلف کشور به‌دلیل انتقاد بازداشت و شکنجه کرده‌اند.

در تازه‌ترین موارد، طالبان دو عالم دین را در کندز و ننگرهار به‌دلیل انتقاد از این گروه بازداشت کرده‌اند.

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت دیده بان ایران، تاریخ انتشار: 18بهمن1402، کدخبر: 178277، www.didbaniran.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین