پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۴۴۳۰
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۶
چند روزگذشته ۲ شیر سنگی نماد بانک ملی از رو به روی شعبه مرکزی این بانک در اصفهان حذف شد که با حواشی همراه بود و بانک ملی علت این امر را تنها یکسان‌سازی نمادها در کل کشور اعلام می‌کنند.

شعارسال: چند روز گذشته ۲ نماد شیر سنگی روبه‌روی شعبه مرکزی بانک ملی در خیابان اصفهان برداشته شد، این اقدام در فضای مجازی حاشیه‌هایی را به همراه داشت.

شهرام امیری، سخنگوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در این رابطه  گفت: علت برداشتن این شیر‌ها را نمی‌دانم، اما این شیر‌ها بر خلاف آنچه گفته شده، قدمت تاریخی ندارد و در زمان بازسازی ساختمان مرکزی بانک ملی در اصفهان و حدود ۸ سال گذشته نصب شده است.

ارایه توضیحات برای علل برداشتن شیرهای سنگی روبه‌روی بانک ملی اصفهان + لزوم همسان سازی نمادها

حمید شیروانی، مدیر روابط عمومی بانک ملی استان اصفهان نیز در این ارتباط گفت: چند روز گذشته ۲ نماد شیرسنگی رو به روی شعبه مرکزی بانک ملی در اصفهان برداشته شد.

وی افزود: این امر به دلیل یکسان‌سازی نماد‌های رو به روی ساختمان شعبه مرکزی اصفهان با نمونه اصلی جلوی موزه بانک ملی ایران بوده و به زودی دو نماد شیر جدید مطابق با نمونه اصلی رو به روی ساختمان خیابان سپه نصب خواهد شد.

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: 20فروردین1403، کدخبر: 6073467، www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین