پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۵۳۴۶
تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۹
محسن منصوری تا قبل از سقوط هلی کوپتر ابراهیم رئیسی، درجامعه چندان شناخته شده نبود، ولی با اظهاراتش درباره فرود سخت و سپس کار‌ها و حرف‌هایش در انتخابات معروف شد و البته این شهرت، همراه محبوبیت چندانی نبود.

شعارسال: محسن منصوری، رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی، معاون اجرایی رئیس جمهور است. تا قبل از سقوط هلی کوپتر شهید رئیسی، او درجامعه چندان شناخته شده نبود، ولی با اظهاراتش درباره فرود سخت و سپس کار‌ها و حرف‌هایش در انتخابات معروف شد و البته این شهرت، همراه محبوبیت چندانی نبود.

از فرود سخت تا یه حالی دارم غروب انتخابات

در ادامه سه برش از سه اظهار نظر او را می‌خوانید؛

۱ - هلی کوپتر رئیس جمهور و همراهان سقوط کرده و آن‌ها به شهادت رسیده بودند و معاون اجرایی رئیس جمهور می‌گفت: میزان سختی حادثه بالا نیست!

از فرود سخت تا یه حالی دارم غروب انتخابات

۲ - در آستانه دور دوم انتخابات، از یک دستگاه اطلاعاتی خرج کرد تا بگوید جلیلی برنده می‌شود. این، توئیت، تنها جایی بود که خبر از برتری جلیلی در یک نظرسنحی می‌داد!

از فرود سخت تا یه حالی دارم غروب انتخابات

۳ - و غروب انتخابات نیز تصور می‌کرد همان طور که سال ۸۴ احمدی نژاد پیروز شد، این بار هم جلیلی پیروز خواهد شد و سرشار از امید بود و به قول خودش «یه حالی دارم»!

از فرود سخت تا یه حالی دارم غروب انتخابات

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از فرارو، تاریخ انتشار: 16تیر1403، کدخبر:751532، fararu.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین