پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 17
کد خبر: ۷۸۸۷۷
تاریخ انتشار : ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
واحد درسی آشنایی با زبان ترکی آذری از ترم جاری در دانشگاه ارومیه تدریس خواهد شد. این واحد درسی بر اساس مصوبات هفتمین جلسه کمیسیون اقوام، فرق و مذاهب استان و سپس در هیات ممیزه دانشگاه به تصویب رسیده و سرفصل دروس مربوطه نیز تعیین شده است.

شعار سال: صفحه اینستاگرام دانشگاه ارومیه با انتشار تصویری نوشت: «دو واحد درس اختیاری زبان ترکی آذری در دانشگاه ارومیه برای اولین بار در سال ۹۶ تدریس می‌شود.

بر این اساس، ماده درسی زبان و ادبیات ترکی دو واحد بوده و در قالب دروس عمومی و اختیاری برای دانشجویان رشته‌های مختلف این دانشگاه ارائه می‌شود. این واحد درسی بر اساس مصوبات هفتمین جلسه کمیسیون اقوام، فرق و مذاهب استان و سپس در هیات ممیزه دانشگاه به تصویب رسیده و سرفصل دروس مربوطه نیز تعیین شده است.

تدریس این واحد درسی در راستای سیاست‌های دولت و مسئولان دانشگاه برای حمایت از زبان و ادبیات ترکی در منطقه انجام می‌شود.»


سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبرنامه دانشجویان ایران، تاریخ انتشار 15 شهریور 96، کدمطلب: 244855:www. iusnews.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین