سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کودکان هرندی، دروازه غار و شوش توان خرید لوازم التحریر را ندارند
در گفت و گو با رئیس یک انجمن خیریه کودکان ؛

کودکان هرندی، دروازه غار و شوش توان خرید لوازم التحریر را ندارند

در این این روزها کودکان فقیر را دریابیم. در این روزها که شرایط زندگی کمی سخت شده است به فکر کودکانی باشیم که پدر ندارند کودکانی که به داشتن یک کیف کفش و یا لباس کهنه نیز راضی هستند و در کنار خرید برای بچه های خودمان با اندکی صرفه جویی مبلغی را نیز برای این بچه ها کنار بگذاریم.
اعضایمان تهدید و بازخواست شده‌اند
جمعیت امام علی(ع):

اعضایمان تهدید و بازخواست شده‌اند

جریان اصولگرا موجی از حملات رسانه‌ای را علیه جمعیت امام علی(ع) ایجاد کرده و از جمله روزنامه کیهان در مطلبی به این گروه و شارمین میمندی‌نژاد، از موسسان آن حمله کرده است.
هر ایرانی امسال چقدر صدقه داده است؟
فرهنگ صدقه دادن؛

هر ایرانی امسال چقدر صدقه داده است؟

«صدقه هفتاد نوع بلا را دفع می‌کند.» این جمله برای تمام ایرانیانی که عادت دارند صبح خود را با صدقه دادن شروع کنند آشناست.معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد ضمن اشاره به طی 11 ماه امسال ۳۰۱ میلیارد تومان در کل کشور صدقه جمع‌آوری شده است، گفت: هر ایرانی طی این مدت حدود ۴,۰۰۰ تومان صدقه پرداخت کرده است.
سکولارشدن امر خیر، حاصل امتناع مؤمنانه
استادیار جامعه‌شناسی:

سکولارشدن امر خیر، حاصل امتناع مؤمنانه

محمدرضا پویافر ضمن تبیین بایسته‌ها و محورهای قابل بحث در جامعه‌شناسی امور خیریه و مردم‌نهاد، معتقد است که امروزه مرز میان فعالیت‌های خیریه و داوطلبانه دینی و عرفی در حال کم‌رنگ‌شدن است اما گاهی دیندارانی که فعالیت خیر انجام می‌دهند، از اینکه مثلاً تلاش برای حفاظت محیط زیست یا غذا دادن به حیوانات را کاری خیر و دینی تلقی کنند، امتناع می‌ورزند و خود به سکولار شدن امر خیر دامن می‌زنند.
نظرات و گلایه ها