سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
اعطای کمک هزینه تحصیلی ۲۰۰ تا ۵۰۰هزار تومانی به فرزندان زندانیان
مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز ؛

اعطای کمک هزینه تحصیلی ۲۰۰ تا ۵۰۰هزار تومانی به فرزندان زندانیان

جبار باقری در این باره گفت: با توجه به سیاست های انجمن و تعهدی که در زمینه آموزش فرزندان زندانیان و ادامه تحصیل فرزندان آنان و همچنین پیگیری فرزندان بازمانده از تحصیل داده‌ایم، نوبت اول هزینه های تحصیلی فرزندان تحت پوشش در قالب کیف و کفش و لوازم التحریر پرداخت شده است.
آزادی ۱۳۰ هزار زندانی در سه دهه گذشته
رئیس ستاد دیه کشور:

آزادی ۱۳۰ هزار زندانی در سه دهه گذشته

رئیس ستاد دیه کشور با اشاره به وجود ۲ هزار و ۵۰۰ زندانی مهریه در کشور گفت: در سه دهه گذشته حدود ۱۳۰ هزار زندانی با کمک ستاد دیه از زندان آزاد شدند.
سفره‌ای به وسعت خانواده زندانیان
به ازای هر زندانی دربند، یک خانواده، بی‌سرپرست می‌شود!

سفره‌ای به وسعت خانواده زندانیان

یازده سال است که عده ای، چراغ انجمن حمایت از خانواده زندانیان را در جنوب تهران روشن نگه‌داشته‌اند و شعارشان یک جمله است؛ خانواده زندانیان را دریابیم.مهرورزان گرد هم آمدند و کاری کردند کارستان. از آزاد کردن زندانی و گرفتن بخشش از خانواده مقتول تا حمایت همه‌جانبه از خانواده زندانیان دربند و کمک به راه‌اندازی کارگاه‌های تولیدی در ندامتگاه زنان.
مجازات متفاوت یک متهم رانندگی در تفت
خدمت به نیازمندان؛

مجازات متفاوت یک متهم رانندگی در تفت

رئیس کمیته امداد شهرستان تفت گفت: مجازات فردی که به اتهام رانندگی بدون گواهینامه به تحمل دو ماه حبس تعزیری محکوم شده بود، به ارائه خدمت به نیازمندان تبدیل شد.وی تصریح کرد: به موجب دادنامه‌ای که از سوی یکی از شعبه‌های دادگاه کیفری شهرستان تفت به کمیته امداد ارسال شد، مجازات حبس تعزیری فردی که بدون گواهینامه در حال رانندگی بود به انجام ۳۰ ساعت خدمات عمومی رایگان به صورت تدریس دروس فیزیک، شیمی و ریاضی برای دانش آموزان تحت حمایت این نهاد تبدیل شد.
خطر بزرگی که خانواده افراد زندانی را تهدید می‌کند
مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان استان یزد، ؛

خطر بزرگی که خانواده افراد زندانی را تهدید می‌کند

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان استان یزد، گفت: تنگناهای مالی، نبود سرپرست و نان آور خانه و برخی از فشارهای روانی و عاطفی جامعه، به شدت فرزندان مددجویان را به سمت جرم و بزه سوق می‌دهد لذا حمایت از این خانواده ها، هزینه نیست بلکه یک سرمایه‌گذاری اجتماعی اثر گذار است.
کمک ۴ میلیارد ریالی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند
همزمان با برگزاری سی‌ودومین جشن گلریزان ستاد دیه کشور ؛

کمک ۴ میلیارد ریالی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

همزمان با برگزاری سی‌ودومین جشن گلریزان ستاد دیه کشور ویژه‌ی کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی، مبلغ چهار میلیارد ریال به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.
داستان واقعی الیور توئیست‌های ایران
نوجوانان کانون اصلاح و تربیت سرنوشت خود را بازی می‌کنند؛

داستان واقعی الیور توئیست‌های ایران

روی سن راه می‌روند و قصه زندگی‌شان را می‌گویند، قصه زندگی الیور توئیست‌ها را. نام نمایش هم «الیور توئیست» است اما نه آن نمایش موزیکال پر زرق و برقی که شاید شما هم درباره‌اش شنیده باشید: «محمدرضا هستم. آن روز را از یاد نمی‌برم، همان روزی که زندگی‌ام تغییر کرد.»
زندان راهش نیست
رویکرد اصلاحی دادستان کل کشور درباره اعتیاد و مواد مخدر؛

زندان راهش نیست

افرادی که تخلف می‌کنند، باید مجازات شوند؛ ولی راه اساسی مقابله با افراد معتاد، زندان نیست؛ بلکه آسیب‌شناسی این حوزه اهمیت دارد». این بخشی از صحبت‌های دادستان کل کشور است که روز گذشته در همایش دبیران شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد؛ موضعی صریح علیه سیاست زندانی‌کردن معتادان. البته حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری پیش‌از‌این هم در‌این‌باره نظرات خود را مطرح کرده بود.
روایت دختر ۲۷ ساله از ۹ نوروز در زندان زنان
آسیب ازدواج زود هنگام؛

روایت دختر ۲۷ ساله از ۹ نوروز در زندان زنان

۱۷ ساله بود که پایش به زندان باز شد. در بند زنان کنار ٣ زندانی محکوم دیگر. در زندان مرکزی کرمان ٩ سال از عمرش را سپری کرد. به خاطر یک جنایت. مردی ٣٥ ساله را به قتل رساند. خواستگارش بود. مرد متاهلی که زن و بچه داشت. خودش می‌گوید غیر عمد بود اما حکم قصاصش زود آمد. ٩ سال در انتظار اعدام بود که بهمن سال ٩٧، خیرین ٣٠٠ میلیون تومان تقاضای خانواده قربانیان را جور کردند و سارا از زیر تیغ رهایی یافت.
نظرات و گلایه ها