سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۹۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۷
پرچم هر کشور تابع استانداردهای ترسیمی و نوشتاری خاص است . کم توجهی به این نشانگان نوشتاری و ترسیمی،نه تنها از نظر اخلاقی و تعصبات ملی درست نیست، بلکه نوعی جرم تلقی می شود. در گزارش زیر، برخی از وب سایت های تخصصی وابسته به وزارت نیرو که در آنها شاهد اشتباهات غیرعامدانه در خصوص طرح پرچم جمهوری اسلامی ایران هستیم،معرفی می گردند.
شعار سال : پرچم هر کشور تابع استانداردهای ترسیمی و نوشتاری خاص است . کم توجهی به این نشانگان نوشتاری و ترسیمی،نه تنها از نظر اخلاقی و تعصبات ملی درست نیست، بلکه نوعی جرم تلقی می شود.در اصل هجدهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مصوب سال ۱۳۵۸ در مورد پرچم گفته شده است که پرچم جمهوری اسلامی از سه رنگ سبز، سفید و سرخ تشکیل می شود و نشانه جمهوری اسلامی در وسط آن به رنگ قرمز  قرار دارد.. متاسفانه در این بازار پر مشغله مدیران دولتی، تحریف در طراحی پرچم کشور نادیده انگاشته شده و ظاهرا به امری طبیعی تبدیل گشته است.
به عنوان نمونه با بررسی صورت گرفته در وبسایت های تخصصی زیر مجموعه وزارت نیرو درچند استان ،با فقدان آرم الله وسط  پرچم و یا تغییر رنگ آرم الله(بجای رنگ قرمز، از رنگ مشکی استفاده شده است) برخورد کردیم.
 

شرکت های آب و فاضلاب:
اداره آب و فاضلاب استان مرکزی- تغییر رنگ آرم وسط پرچم

اداره آب و فاضلاب استان اردبیل - تغییر رنگ آرم وسط پرچم


اداره آب و فاضلاب استان کهکیلویه و بویراحمد- تغییر رنگ آرم وسط پرچم


اداره آب و فاضلاب استان خراسان رضوی - فقدان آرم وسط پرچم

شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال بختیاری - فقدان آرم وسط پرچمشرکت های توزیع برق :


شرکت برق استان خوزستان - تغییر رنگ آرم وسط
شرکت توزیع برق استان کردستان - فقدان آرم وسط پرچم


 

شرکت توزیع برق تهران بزرگ - تغییر رنگ آرم وسط پرچم

شرکت توزیع برق استان اصفهان - تغییر رنگ آرم وسط پرچمشرکت توزیع برق استان همدان- تغییر رنگ آرم وسط پرچم

 شرکت برق منطقه ای استان خراسان شمالی - تغییر رنگ آرم وسط پرچمامیدواریم،روابط عمومی محترم وزارتخانه و یا دفتر وزارتی، بشکل ویزه جهت حل این اشتباه فاحش، اقدام نمایند.

اختصاصی از پایگاه تحلیلی خبری شعارسال
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین