پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۶۳۳۸
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا تدوین معماری جدید پلیس با کاربست های آینده پژوهانه را از اهداف بلند مدت نیروی انتظامی دانست.

شعارسال: سردار احمد رضا رادان در نشست هم اندیشی اساتید و اندیشمندان استان هرمزگان گفت: در جلسات هم اندیشی مرکز مطالعات راهبردی ناجا از خیل عظیمی از اندیشمندان وصاحب نظران در حوزه های ماموریتی پلیس و آینده پژوهانه استفاده می شود و تدوین کاربست های جدید از اهداف نیروی انتظامی در این زمینه است.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا تصریح کرد: از مدتها قبل کارویژه هایی تخصصی در مرکز مطالعات راهبردی برای پیشبرد با کیفیت تر عملکرد ناجا تعریف شده که کار آن معماری پلیس آینده است و بر اساس ماموریت‌ها، وظایف، راهکارها و راهبردهای آموزشی، جذب نیروها و سایر حوزه ها در ساختار انتظامی کنونی در حال شکل گیری و قابل تعریف است.

وی ادامه داد: در تدوین سند راهبردی آینده پلیس،توصیف و ترویج وضع موجود با نگاه به آینده برای تدوین نگاه جامع و مسئولانه اقدام شده و در آینده نزدیک شاهد ارائه و پیاده سازی آن خواهیم بود.

سردار رادان با تاکید بر لزوم ارائه برنامه و تدوین نقشه راه برای سازمان های پویا از جمله پلیس، اظهار داشت: هفت نقشه تعریف شده در وضع موجود همچون بحث محیط، کارکردهای عملکرد پلیسی، کیفیت تعامل، وظایف و... که درآرایه های پژوهشی ما همچون واحدهای پشتیبانی و ماموریتی ناجا شکل گرفته، در حال تدوین است.

بر اساس گزارش سایت پلیس، رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا افزود: برای ترسیم اهداف آینده پژوهانه در نهایت می بایست 253نقشه برای وضع موجود ترسیم شود و این طرح ها به حول و قوه الهی نهایتا در سطح ناجا به مرحله اجرا گذاشته شود.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا ، تاریخ انتشار: 24 اسفند 1396، کدخبر: 96122413587، www.isna.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین