پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۴۷۳۱۴
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
چندی پیش با خانم مینا مولایی از خبرنگاران فعال حوزه جهاد و شهادت گفتگویی داشتیم که در خلال این گفتگو نام شهید مرتضی حسین پور شلمانی نیز به میان آمد.

شعار سال: چندی پیش با خانم مینا مولایی از خبرنگاران فعال حوزه جهاد و شهادت گفتگویی داشتیم که در خلال این گفتگو نام شهید مرتضی حسین پور شلمانی نیز به میان آمد. او مهمترین گفتگویش در حوزه شهدای مدافع حرم را گفتگو با همسر شهید حججی می دانست و مصاحبه با پدر شهید حسین پور را در رتبه دوم یاد می کرد.

وی در این زمینه به خبرنگار ما گفت: یادم هست وقتی در تهران و در حاشیه یک مراسم پیش پدر شهید مرتضی حسین پور شلمانی (حسین قمی) رفتم، 30 روز از شهادت پسرشان می گذشت. پدر شهید خیلی ناراحت بود که چرا بعد از 30 روز یادتان آمده که پسرم شهید شده؟! شهید قمی و شهید حججی در یک روز شهید شده بودند و این عدم پرداختن برای خانواده شان خیلی دردناک بود. من حس خاصی داشتم و در حالی که جوابی برای گفتن نداشتم، حق را به طور کامل به ایشان می دادم. من عذاب وجدان داشتم که چرا زودتر سراغ خانواده این شهید نرفتم.

سایت شعار سال، با تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری مشرق، تاریخ انتشار 16 مرداد 97، کد مطلب: 881933، www.mashreghnews.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین