پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۹۵۴۴
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۷
پرچم هر کشور تابع استانداردهای ترسیمی و نوشتاری خاص است.کم توجهی به این نشانگان نوشتاری و ترسیمی، نه تنها از نظر اخلاقی و تعصبات ملی درست نیست، بلکه نوعی جرم نیز تلقی می شود. متاسفانه مشغله زیاد مدیران دستگاه های اجرایی، شرایط را برای برخی کم توجهی های غیر عامدانه در این خصوص فراهم کرده است. بعنوان نمونه، بررسی برخی از سایت های سازمان ها و بخش های زیر مجموعه وزارت صنعت ، معدن و تجارت نشان دهنده برخی از این اشتباهات است .
شعار سال : پرچم هر کشور تابع استاندارد های ترسیمی و نوشتاری خاص است.کم توجهی به این نشانگان نوشتاری و ترسیمی، نه تنها از نظر اخلاقی و تعصبات ملی درست نیست، بلکه نوعی جرم نیز تلقی می شود. متاسفانه مشغله زیاد مدیران دستگاه های اجرایی، شرایط را برای برخی کم توجهی های غیر عامدانه در این خصوص فراهم کرده است. بعنوان نمونه، بررسی سایت وزارت صنعت ، معدن و خدمات و برخی سایت های زیر مجموعه آن ، نشان دهنده مشکی بودن آرم الله وسط پرچم است.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکیسازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشورصندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچکلازم به ذکر بوده که این بررسی در تاریخ(8 مهر 1397) صورت گرفته است.

اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شعارسال

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین