پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۴۲۷۵
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۲
نامه عذرخواهی که فدراسیون جهانی والیبال به لهستانی‌ها توصیه کرده بود پیش از بازی با ایران در سالن خوانده شود، به‌خلاف پیش‌بینی‌ها خوانده شد.

شعارسال: دیدار حساس دو تیم ملی ایران و لهستان در حالی از دقایقی دیگر در سالن غدیر ارومیه آغاز می‌شود که تماشاگران حاضر در سالن اصرار و پافشاری خاصی در تشویق بازیکنان ارومیه‌ای دارند و نامی از ایران در تشویق‌های خود نمی‌برند. آنها حتی از تیم ملی ایران به‌عنوان «تیم ملی ارومیه» نام می‌برند که شاید به‌خاطر حضور تعداد زیادی بازیکن اهل ارومیه در تیم ملی باشد.

* بازیکنان تیم ملی لهستان میان سروصدای اعتراض‌آمیز تماشاگران به‌خاطر سخنان توهین‌آمیز کوبیاک، کاپیتان تیم ملی لهستان علیه ملت ایران وارد سالن شدند.

* نامه عذرخواهی که فدراسیون جهانی والیبال به لهستانی‌ها توصیه کرده بود پیش از بازی با ایران در سالن خوانده شود، به‌خلاف پیش‌بینی خوانده شد. در این نامه آمده است: پیرو مصاحبه کوبیاک، فدراسیون والیبال لهستان مراتب تأسف خود را اعلام می‌دارد. ما کرامات انسانی را حفظ می‌کنیم و هرگونه رفتار غیرمؤدبانه و گستاخانه علیه مردم ایران با جریمه سنگین مواجه خواهد شد. ما خواهان روابط عادی و دوستانه با مردم و فدراسیون والیبال ایران هستیم.

* سالن غدیر کاملاً از جمعیت پر است و جایی برای افراد اضافه وجود ندارد.

* تیم ملی لهستان در حالی خود را برای بازی آماده می‌کند که پاسور اول این تیم با گرمکن کنار زمین ایستاده و خود را گرم نمی‌کند.

* از گوشه و کنار شنیده می‌شود که بلیت بازی‌های ایران در ارومیه با قیمت غیرمعقول یک‌میلیون و 500هزار تومان هم فروخته شده است!

* ویتال هاینن، سرمربی تیم ملی لهستان میان تشویق‌های بی‌امان حاضران، خیلی خونسرد مشغول قدم زدن در سالن است و تنها از جو پرسروصدای سالن غدیر لذت می‌برد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 25خرداد1398 ، کدخبر: 2032819: www.tasnimnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین