پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۵۱۲۰
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
وقتی حضور اتباع بیگانه در سمت‌های مدیریتی ممنوع و خلاف امنیت ملی است، رئیس یک فدراسیون مشمول این قانون شده و بایستی با اقدام فوری وزیر از سمتش برکنار شود.
شعار سال :  این روزها که فضای عمومی ورزش کشور آرام به نظر می رسد، رئیس یکفدراسیون که تابعیت آمریکایی دارد، در حال بحران سازی برای مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان است که همواره تلاش کره از این فضاها دوری کند. حال، به نظر می رسد ورزش کشور در آستانه ورود به اتفاقی است که می تواند تبعات گسترده ای داشته باشد.
این رئیس فدراسیون که دارای تابعیت آمریکایی است، در دوران حضورش در این فدراسیون با حواشی متعددی همراه بوده. وی که نتوانسته عملکرد مدیریتی قابل قبولی داشته باشد، زمینه ساز خویشاوندسالاری را نیز فراهم کرده که تجربه تلخ آن در ورزش، کام بسیاری را تلخ کرده است. البته، درباره این موضوع و عملکرد این رئیس فدراسیون که این ورزش را دچار بن بست مدیریتی کرده، در آینده مطالبی عنوان خواهد شد.
اما آنچه به نظر می رسد در حال ایجاد بحران برای وزیر ورزش است، تابعیت قطعی این رئیس فدراسیون ناکارآمد است. وی که آمریکایی به شمار می رود و در زمره شهروندان این کشور، بایستی کار به اشخاصی بسپارد که اهلیت و شرایط لازم را دارا باشند. عدم اقدام در این زمینه که می تواند منجر به مخاطرات امنیتی شود، در حال ایجاد بحران هایی برای شخص اول ورزش کشور است.
البته، ماجرا فقط به این مخاطره امنیتی ختم نمی شود چرا که شنیده می شود این رئیس فدراسیون که داماد یکی از فعالان سیاسی است، از این طریق هم سلطانی فر را تحت فشار و رودربایستی قرار داده. اگرچه هنوز این موضوع تائید نشده؛ اما ورزش کشور که آسیب های جبران ناپذیری از سوی آقازاده ها پذیرا شده؛ اکنون توسط دامادزاده ها در حال وارد شدن به بحرانی جدی و دامنه دار است.
با توجه به قانون گرایی مسعود سلطانی فر، همگان منتظر اقدام نامبرده در برابر این بی قانونی و حضور یک آمریکایی در راس یک فدراسیون هستند. وزیر ورزش می داند که حضور این شخص که فاقد توان مدیریتی نیز هست، چه تبعات دامنه داری برای این حوزه دارد.

شعار سال، بااندکی اضافات وتلخیص برگرفته از سایت مشرق ، تاریخ انتشار: 14 مرداد 1398،کدخبر:981211،www.mashreghnews.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین