پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۶۵۵
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷
فرمانده نیروی دریایی ارتش در مراسم استقبال ورود ناوگروه چهل و یکم با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش هرجا که لازم باشد حضور خواهد یافت، گفت: لازمه نیروی راهبردی دریایی ارتش حضور در آبهای آزاد است.

شعار سال: امیردریادار حبیب الله سیاری صبح روز(دوشنبه) در مراسم استقبال ورود ناوگروه چهل و یکم نیروی دریایی در منطقه یکم ولایت در بندرعباس، اظهار کرد: اساتید نهایت کوشش را برای آموزش دانشجویان در سفرهای دریایی به کار بگیرند.

وی با اشاره به اهداف ناوگروه‌های اعزامی نیروی دریایی ارتش خاطر نشان کرد: هدف از اعزام به دریاهای آزاد نشان دادن توانمندی نیروی راهبردی دریایی است؛ چراکه لازمه یک نیروی راهبردی حضور در آب‌های آزاد است.

به گفته فرمانده نیروی دریایی ارتش، حضور نیروی راهبردی دریایی ارتش در آب‌های آزاد، نشان دادن قدرت و توانمندی جمهوری اسلامی ایران در دریانوردی است.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نیروی دریایی، سیاری مبارزه با پروژه ایران هراسی، اشرافیت اطلاعاتی در منطقه تا مدار ۱۰ درجه و حضور در کنار سایر نیروهای دریایی کشورهای مختلف را از اهداف اعزام ناوگروه ها هنوان کرد.

وی با بیان اینکه حفظ امنیت خطوط تجاری از اهداف اعزام ناوگروه ها است، تاکید کرد: هر جا که لازم باشد نیروی دریایی ارتش برای تامین امنیت منافع جمهوری اسلامی ایران حضور خواهد داشت و نشان خواهیم داد یک نیروی دریایی بین المللی، سیاسی و نظامی است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در پایان از دانشجویان حاضر در ناوگروه 42 که صبح امروز عازم مأموریت در آبهای دور بودند، نیز خواست تا با دقت به آموزش‌ها توجه کرده و مربیان نیز آموزش‌های کاملی را به دانشجویان منتقل کنند.

ناوگروه چهل و دوم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران متشکل از ناوشکن الوند و ناو لجستیکی تنب نیز صبح امروز عازم مأموریت خود در مدار 10 درجه در اقیانوس هند و خلیج عدن و تنگه باب‌المندب شدند.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران«ایسنا»، تاریخ انتشار 27 تیر 95 ، کد مطلب: 95040116112: www.isna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین